Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Bugün yıldızların olumlu etkileri altındasınız. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun bugün kadınlarla fevkalade iyi anlaşabilirsiniz. Siz bir erkekseniz kadınlarla olan ilişkileriniz sosyal ilişkilerin dışında da çok güçlü. İstediğiniz karşı cinsle beraber olma şansını bugün yakalayabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün özel bir hediye almanız da olasıdır. Uzak yerlerden olumlu haberler alabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkileriniz neşeli ve sevecendir. Herhangi bir sorununuzu halletmeniz son derece kolaydır ve ikna edici, akıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Bugün parasal konularda karar verirken dikkatli olun.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Bugüne sanki biraz isteksiz başlamış gibisiniz. İçinizde önünü alamadığınız endişeler barındırıyorsunuz. Endişeleriniz sizi yaşama karşı isteksiz yapacak şeyler değil. Bu günleri, sizden daha az gergin, hayata daha geniş bakan insanlarla bir arada geçirmelisiniz. Aile içi ilişkilerde sevimli huysuz tavırlarınızla çok seviliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Bugün alacağınız güzel bir haber sizi mutlu edecek. Partnerinizle aranızdaki her problem bitmiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Partnerinizin mesafeli tavırları bugün kendinizi yalnız hissetmenize neden olabil ir. Aranızda görünmez duvarlar ve aşılması zor iletişim kopuklukları söz konusu ise ona karşı sabırlı olmakta fayda olacaktır bugün için.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Geçmişten gelen borçların üzerinde durmak, başkalarına maddi açıdan destek olmak gerekebilir. Finansal açıdan kurulabilecek yeni ortaklıklarda ise uygun koşulları beklemekte yarar var. Sigorta konuları ve miras meseleleri hakkında ise çözülmesi gereken hukuki süreçler söz konusu olabilir. İşle ilgili yolculuklarda yaşanabilecek sorunlara dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Değişik planlarınızın hayatta karşılık bulup bulamayacağından kuşkulu gibisiniz. Bugünlerde iş yaşamınız dışında bir hayatınız yok gibi. Kendinizi tamamen çalışmaya vermiş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Günü kurtarma yöntemi, sonradan kazandığınız bir özellik. Ama sizi hızlı bir maddi çöküntüye götürebilir. Yakınlarınızın geleceğinizi düşünmenizle ilgili öğütleri şu sıralar çok önem taşıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Kendinizle barışık olabilmeniz birçok şeye bağlı. Bunlardan özellikle biriyle ilgili, hiç barış yanlısı sinyaller vermiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed