Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Özel ilişkilerinizde veya iş de rekabete dayalı çekişmeler yaşayabilirsiniz. Gerçekçi olmayan yaklaşımlar, sorumluluklarınız göz önüne alındığında, sizi zor durumda bırakabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Güne çok iyimser başlamak için nedenleriniz var. Yapıcı ve iyimser havanız akşam saatlerinde bozulabilir, ama ev ortamında huzur bulmakta gecikmeyeceksiniz. Üstü örtülmüş, üzerine çok konuşulmamış ve geride kalmış bir sorun bugün gündeme gelebilir. Sizin kendinizi az da sorumlu gördüğünüz bir konu olması sizi etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Sevdiğiniz kişi ile aranızda bir takım sorunlar olduğu bir gerçek. Öfkelenmemek için önce sessiz kalın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Bulunduğunuz yeri konforlu hale getirmek, pozitif enerjinizi insanlara yansıtacağınız ortamlar hazırlamak isteğiniz yoğun olacak. Bir yolculuk sonrası güzel gelişmeler günün aktiviteleri arasında.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Sizin için dengeli ve huzurlu günler başlıyor. Kendinizi dışadönük ve kararlı bir şekilde ortaya koyacaksınız. Sistemli bir şekilde eğitsel çalışmalarınıza yönelmek üzere harekete geçebilirsiniz. Daha farklı bir eğitim çalışması hayatınıza çok şey katabilir. Yabancılarla bağlantılı iş konularında ise yeni girişimler, yolculuklar dikkat çekici biçimde öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ekim 2020)
İşinize bağlısınız. Alanınızla eskiden beri ilgili olduğunuz için mesleğinizi de çok seviyorsunuz. İşlerinizdeki dönemle alakalı durgunluk sizi üzüyor, Yeni değişik açılımlara hazır görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Maddi konularda dikkatli hareket edeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda bütçenizi dengelemeye çalışacaksınız. Maddi konularda beklediğiniz bir gelişmede aksaklıklar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ekim 2020)
Sizi düşündüren bazı davranışlar, bilginiz dışında yeni bir ivme kazanabilir. Sağlık konularına biraz ağırlık vermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed