Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Bazı meslektaşlarınız veya iş birliği ya da ilişki içinde olduğunuz kişilerle tartışmalara girmemek için çaba göstermenizde fayda var. Aşk hayatınızda v sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde dikkatli konuşmanız gereken günler.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Yakınlarınızla ilgili alacağınız bir haber sizi bugünlerde şekillendirebilir. Birkaç gününüzü akraba çevrenizde geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve ilgilenmediğiniz söyleniyor. Bu konuyla ilgili bir tartışmada kendinizi savunmaya geçip eleştirilere yine ilgisiz tavır alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
AŞK: Karşı cinsin duygusalduruşu hemen sizi çekiyor. Hayalpeşindesiniz ve kendinizi süreklimutluluğa hazırlıyorsunuz. Amabunun için biraz erken olması aşkkonusundaki olumludüşüncelerinizi değiştirmemeli.İŞ: Kendinizi sadece mantığa adapte ediyorsunuz.Güvenilir ve doğru bildiğiniz işi yapmanızdandolayı parasal ve içsel olarak rahatsınız.SAĞLIK: Sağlıkla ilgili şüpheleriniz gün yüzüneçıkıyor. Cilt sorununuzu aşmanız sizlerin elinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Son zamanlarda işinizde yaşadığınız olumsuzluklar moralinizi bozmasın. Kişisel tartışmalara girmeyin. Meselelerinizi hukuki yollardan çözümleyip sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan kurtulmak için beslenmenize biraz dikkat etmeli, spor yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Duygusal paylaşımlar ve parasal konular önceliğiniz olacak. Her açıdan sizi huzursuz edebilecek koşulları kontrol etmekten kaçınmanız gerek. Özellikle başkalarıyla olan parasal paylaşımlar adına yeni bir dönem başlamakta. Var olan koşulların yerini finansal açıdan yaşanacak değişimler alacak. İlerleyen saatlerde sizi kısıtlayan konuları aşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Aldığınız etkiler bu gün özellikle iş yaşantınızdaki dengeleri korumakta zorluk çekebileceğinizi açıklıyor. Fakat arkadaş çevrenizden ve yakınlarınızdan, aradığınız desteği bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2020)
İş ortaklığı içinde olduğunuz biri, sizi bugünlerde hayal kırıklığına uğratabilir. Bu kişiyi hakkettiğinden fazla önemsediğinizi fark edemiyorsunuz. Bu, sizdeki birtakım duygusal yığılmaların yansıması olabilir. Alacaklarınızı gününüzde alamamanız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak zorunda kalabilirsiniz. Bu aralar ipin ucunu biraz kaçırmış gibisiniz. Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2020)
Yaptığınız şakanın altında bir şeyleri ima ettiğiniz düşüncesi taşıdığınıza inanılıyor. Bu kırgınlığın önüne geçebilirsiniz, arkadaşınızın gönlünü almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed