Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün bazı konularda ciddi sözler verebilir, yeni bilgiler edinebilir ve değişik projeler için kafa yorabilirsiniz. Aslında verimli fakat asabi durumunuzun oldukça gergin olduğu bir gündesiniz. Bugün sizin için birçok yeni şeyin başlangıcı olabilir.Bir arkadaş toplantısında ya da kalabalık bir ortamda bulunmanız olasıdır. Böyle bir yere gittiğiniz takdirde burada, gitmediğiniz takdirde herhangi bir ortamda sizi çok düşündürecek bir teklif alabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün evinize ve yakın çevrenize yönelik uğraşlar içinde bulunmak sizi keyiflendirecek. Parasal konularla ilgili düşünceleriniz yoğunlaşacak. Çalışmalarınızı her zaman olduğu gibi sürdürmeye devam edeceksiniz. Eğlenmeye gittiğiniz bir yerde arkadaşlarınızdan biriyle aranızda ufak bir tartışma geçebilir. Bu tartışma sebebiyle eğlenceyi yarıda bırakıp gidebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
AŞK: Bugün heyecanınız doruknoktasına ulaştı. Uzun zamandırsevdiğiniz kişi ile bir arayagelemediğinizdenyakınıyordunuz. İşte fırsat elinizegeçti. Günü mutlu bir çift olaraktamamlayacaksınız.İŞ: Yenilikler karşısında heyecanınızıgizleyemiyorsunuz. Üstleriniz sizden memnun.Parasal konulardaki gelişmeler sizi mutlu edecek.SAĞLIK: Boyun bölgenizden şikayetlerinizartabilir. Soğuk havaya karşı boynunuzu koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Otorite konumunda bir kişiden bugün tahmin etmediğiniz miktarda maddi destek gelebilir. Doğrudan bir para transferi olmasa bile vereceği destek bu açıdan kazançlı çıkmanıza vesile olacak. Fırsatları görmezden gelmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün iş yerinizde iş arkadaşlarınızdan biriyle çok uyumlu çalışacak ve yapmanız gereken işleri kısa sürede halledeceksiniz. İş yerinizde son günlerde çok güzel işler başarıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2019)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2019)
Bugün sevgilinizle bir eğlenceye katılmak için çok büyük bir para harcayacaksınız ama buna değecek. Bu eğlence sizi tekrar yakınlaştıracak. Beklenmedik bir masraf çıkmayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2019)
Öğlene doğru alacağınız bir davete olumlu yanıt verip vermemeniz göstereceğiniz enerjiye bağlı. Ama kendinizi toparlarsanız hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed