Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Ay transiti sonucunda süregelen işlerinizi pek de etkilemiyor gibi. Daha çok yeni başlangıçlarda, yani ilk defa başlayacağınız işlerde kendini gösterecektir. Bu yüzünden devam eden işlerinize nasıl olsa olumsuz olacak diyerek boş vermemelisiniz. Hedeflerinizin doğrultusunda aktif atılımlarda bulunacaksınız. Gizli kalmasını istediğiniz konuları ulu orta konuşmaktan ve ihtiyatsızca sergilemekten kaçının. Bununla beraber bugünler sizin için verimli ve zevklide olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bugün sizinle ilgili bir konuşmaya tanık olabilirsiniz. Sizin kendinizi savunmanıza gerek kalmayacak, sizi savunanlar olacak. Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor. Bu yüzden sizi itici bulanlar olabilir. Ama sizi yakından tanıyanlar ne kadar dost canlısı olduğunuzu biliyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
AŞK: Yerinizde duramayankişilersiniz. Tabii ki bu durumsevdiğinizle paylaştığınızortamdan kaynaklanıyor. Durupdururken kıskançlık krizleriyaratmamaya özen gösterin.İŞ: Ruh ve beden sağlığınızoldukça iyi. Bugün iş yerinizdeki baskılardankurtulmuş gibisiniz. Zekanız ve açık sözlülüğünüzsayesinde başarılar art arda sıralanıyor.SAĞLIK: Kulaklarınızdaki ağrılar sebebi iledoktora görünmenizde fayda olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Sevdiğiniz kişiyi özellikle son günlerde yalnız bıraktınız. Bu durumu belli bir mantık çerçevesindeona açıklamaya çalışın. İş hayatında yerine oturtmaya çalıştığınız dengeler yavaşyavaş gerçekleşiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Mart 2021)
İş yaşamınızda oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz ve amaçlarınıza ulaşmak için ara vermeden çalışmak zorunda kalacaksınız. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Aynı anda bir çok işle ilgilenmek ve yeni fikirler geliştirmek sizin için zor olmayacaktır. Yapacağınız girişimlerde sabırsız davranma eğiliminiz bazı fırsatları kaçırmanızla sonuçlanabilecektir. İnandığınız konularda sabit fikirli davranacaksınız ve sizi yolunuzdan döndürmek kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Mart 2021)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Mart 2021)
Bir yakınınıza sürekli destek olmayı düşünüyorsunuz. Para durumunuz eskisinden daha iyiye gidiyor. Bu durum size yeni harcamalara kışkırtmamalı. Kısa vadede gerçekleştiremeyeceğiniz güzel niyetleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Mart 2021)
Daha iyi bir gözlemci olabilirseniz, bazı tesadüflerin size yarar getirebileceğini göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed