Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Gereken desteği görmediğinizi hissederseniz, yılmayın, erteleyin. Sadece bu hafta için insanlar gereğinden fazla gergin olabilirler. Hayatınızda yaşam tarzınıza faydası olacak değişiklikler yapmalısınız. Belli bilgilerinizi veya yeteneklerinizi kuvvetlendirerek ya da çeşitlendirerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Hukuki, resmi, kurumsal, sağlıkla veya parayla ilgili konularla uğraşmanız gerekebilir, lüzumlu hazırlıkları yapmanızda fayda var. Dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikler yakın çevre ilişkilerinizi olumlu etkileyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugün pek çok konuda arkadaşlarınız ve dostlarınızdan destek göreceksiniz. İş durumlarınıza bazı çözümler getireceksiniz. Katılacağınız bir davette yeni ve hoş insanlarla tanışacaksınız. Bu tanıştığınız insanlarla bazı konularda tartışmaya girip sinirli ve atak davranışlarınızla antipatik olacaksınız. Sade bir insansınız içiniz dışınız bir ama her ortamda doğru bildiklerinizi de hemen açıklamak doğru değil. Partnerinizle sıcak ilişkileriniz devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak. Aile fertleriyle ortak çalışmalar gündeme gelecek. Maddi destek sağlayacağınız konuların gündeme gelmesi bütçenizi zorlayacak. Sakinliğinizi korumaya devam edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Sevdiğiniz kişiyle uyumlu bir beraberliğiniz var. Ona her konuda yardımcı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Biraz dinlenmeye, kendi iç dünyanıza dönük olmaya ihtiyacınız var. Aşırı gerginlikten uzak durmaktan, geçmişle ilgili sorunları inatla kurcalamaktan kaçınmalısınız. Gizli kalmış konuların aniden ortaya çıkması ile güveniniz sarsılabilir. Akışta kalmaya bakın. Bu dönemde hazırlık yaptığınız işleri gözden geçirmeniz, ilerleyen zamanlarda size zaman kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugün iş yaşamınızda aşama kaydedeceksiniz. Çoktandır çözmeye çalıştığınız bir mesele kendiliğinden hallolacak ve siz de bununla birlikte epey rahatlayacak, kendinize geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Net kararlar vererek sevgilinizle sorunlarınızı çözebilirsiniz. İşinizle ilgili fırsatları iyi kullanmaya çalışmalısınız. Bazı kişiler yanlış anlaşılmalara fırsat verebilirler. İyimser duygular içinde olursanız, çevrenizdekiler de bunu size geri yansıtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Önünüze çıkan parayla ilgili bir problemi dünyanın en büyük sorunu sanıyorsunuz. Bugünler geçip geriye dönüp baktığınızda durumu ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Temmuz 2018)
Bugün zaman zaman iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını bulmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed