Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Bugün, vaktiyle yapmış olduğunuz bir iyiliğin karşılığını görmeniz olasıdır. Buna da oldukça şaşırmanız mümkündür çünkü böyle bir şeyi beklememeniz ihtimali yüksektir. Parasal şansınızda ani bir yükseliş olabilir. Arka arkaya birkaç yerden para alabilirsiniz. Düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız ve korunmanız şartıyla kısmetiniz açıktır ve önümüzdeki günler içinde yani kısa dönemde daha da iyi bir hale gireceksiniz. Duygusal ilişkilerinizde, duygularınıza karşınızdaki insana yansıttığınız kadar karşılık göreceksiniz. Bununla birlikte olduğunuz ya da olmayı düşündüğünüz kimsenin karşısında diz çöküp, ilanı aşk edin demek istemiyoruz tabi.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Sonradan caydığınız bir şey, önümüzdeki günler içinde bir kıymet olarak karşınıza çıkacak. Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha huzurlu bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Bugün alacağınız güzel bir haber sizi mutlu edecek. Partnerinizle aranızdaki her problem bitmiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Mesleğinizle ilgili konularda tüm dikkatinizi işinize verecek konsantrasyona sahipsiniz. Hafıza gücünüzün yüksekliği birçok bilgiyi hatırlamanızı sağlayacak. Sabrınızla her konuyu en ince detayına kadar inceleyeceksiniz. Büyüklerinizin uyarılarını dikkate alın. Bunun faydasını mutlaka göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Zekanızı ortaya koyabileceğiniz iş konuları dikkat çekiyor. Aynı zamanda parasal değerleriniz, size güven maddi konular üzerinde durmanız gerekecek. Yeni kazançlar elde edebileceğiniz fırsatlar size kişisel açıdan tatmin getirecektir. Yatırım planlarınızı ise bir süre ertelemelisiniz. Bu günlerde sağlıklı kararlar almaktan uzaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Aralık 2020)
İş yaşamınızda genel olarak yoğunluk yaşayacağınız ve bu yoğunluğun size strese sokacağı bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı gerilimler ortaya çıkabilir ve bunlara karşı sert tepkiler göstereceksiniz. İş konusunda karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendiremeyebilirsiniz. Bu sorunlar göründüğü kadar büyük olmamasına rağmen canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bugün yeni bir konuda girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Zor günler için ayırdığınız birikimi değerlendirmeniz yönündeki öneriler zarar getirebilir. Yakın zamanda geniş bir akraba çevresini kapsayan toplu bir para işiniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Aralık 2020)
Kafanızda yeni, yeni şekillenen bir oluşum, esas olarak dışardan itelemelerle sizi içine alabilir. İyi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed