Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Bugün çok fazla konu üzerine yoğunlaşmadan, soğukkanlı davranabileceğiniz bir gündesiniz.Rahatça düşünüp, planlar yapabilir, işlerinizi sıraya koyabilirsiniz. Topluma açık olan kalabalık bir ortamda, sevdiğiniz dostlarınızla birlikte bulunmanız olasıdır. Eğer bunun gerçekleşmesi halinde tüm dikkatleri üzerinize çekerek, günün yıldızı olabilirsiniz.Yine de böyle bir ortamda fazla eğlenebileceğiniz söylenemez. Kısa zamanda sıkılarak o ortamı terketme arzuları duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir veya birkaç kişiye bazı ikramlarda bulunmanız, onları bir yerlere götürmeniz olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Haziran 2018)
İdealist fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz görülüyor. Arkadaşlarınızla aranızda fikir uyuşmazlığından kaynaklanan tartışmalar çıkabilir. Daha dazla değer görmek ve saygınlık duymak isterken süreklilik taşıyan ilişkilerinize zarar vermeniz söz konusu. Fazlasıyla esnek olmanız sizin çıkarınıza olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Yoğun iş temponuz sizi zorlayacak. Birileri ile ekip çalışmasında bulunarak yükünüzü hafifletmeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Mesleğinizde zirveye çıkmak için gereken imkânların mevcut olduğu bir zaman dilimindesiniz. Kademe yükselmesi için şans size göz kırpıyor. Yalnız geçen duygusal hayatınıza bugün biri girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Daha çok bir geçiş dönemindesiniz. Taşıdığınız duygusal yükler eklenince hayatınızdaki karmaşa artıyor. Biraz hayatın getirdikleriniz kabullenmeli, iç huzurunuzu korumaya bakmalısınız. Arka planda kaldığınız bu günü verimli geçirmek sizin elinizde. Elinizdeki işleri tamamlamaya bakmalısınız. Yarın her şey sizin kontrolünüzde ilerlemeye başlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Yeteneklerinizi elinizden geldiğince göstermeye çalışıyorsunuz. Çabalarınız işyerinizde gözden kaçmıyor, ilgiyle izleniyorsunuz. Kazanç durumunuz gelişmeye açık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Önemli bir harcamanızdan kurtulmak üzeresiniz. Önümüzdeki günlerde maddi olarak daha da rahatlayacak gibisiniz. Paranızın kıymetini bilmek sizi zor durumda kalmaktan koruyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Haziran 2018)
Sosyal çevrenizle ilgili hoş bazı sürprizler olabilir. Beklemediğiniz bazı olaylarla karşılaşma şansınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed