Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Bugün eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve yaşamınızı değiştirecek olaylara imza atabilirsiniz. Akademik kariyerinizin güçlenmesi ile beraber hayatınızın değiştiğine şahitlik edebilir ve ilginizi çekecek yeni görüşler edinebilirsiniz. Bu konuda sosyal çevrenizden alacağınız motive edici destekler de ilerlemenize yardımcı olur nitelikte olacaktır. Şimdiden bu konuyla ilgili yaşayacağınız zorluklar ileride size iyi ki yapmışım dedirtecek ve kararınızdan vazgeçmemiş olmanın huzurunu duyacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mart 2018)
İş hayatınızda ne kadar hırslıysanız,azla yetinmek istemiyorsanız, ev hayatınızda da o kadar sade ve sevgi dolu bir yaşa sizi mutlu ediyor. Bugün evinizde hoş değişikler yapabilir, sevdiğinize hoş süprizler hazırlayabilirsiniz. Ailenizdeki yaşlı bir büyüğünüzün desteği, sizi kötülüklerden koruyan bir kalkan olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
AŞK: Bugün sevdiğinizle ilgilisorumluluklarınızı tam olarakyerine getiremiyorsunuz. İlkbakışta her alanda uyumlugörünüyorsunuz. Oysa duygusalbir insan olduğunuz için hassasyönünüz artmakta.İŞ: Planlı uygulamalarınız başarılarınızı tetikliyor.Sizler hiçbir zaman bireysel işlere kalkışmayın.Aksi halde kendinizi başarısız görebilirsiniz. Ekipçalışmalarında performansınız oldukça artıyor.SAĞLIK: İçine kapanık bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Her zaman düzenli olarak yaptığınız işleri tekrarlamanızda bir sakınca yok. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Bugün sevdiklerinizle beraber hoşça vakit geçirebilirsiniz. İşinizi biraz ciddiye almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mart 2018)
Yeteneklisiniz. Bunları arzuladığınız ölçülerde kullanabilme fırsatı bugünlerde çıkabilir. Birtakım gelişmelere müdahaleden artık vazgeçme kararınız, çok yerinde bir karar olarak görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mart 2018)
Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mart 2018)
Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuzPara kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mart 2018)
Birtakım iş bağlantılarınızda bilgilendirildiğiniz ölçülerde iyi ilişkiler içinde değilsiniz. Bugünlerde mutlaka ele alıp çözmeniz gereken problemlerle karşılaşabilirsiniz
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed