Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bazı girişimleriniz ya da daha önce başladığınız işler aniden hızlanabilir. Gelişmeler hoşunuza gitse de, hazırlıklı olmanız büyük önem taşıyor olacak. ‘’ Aziz vatanın aziz evlatları’’ başlıklı 23 Nisan yazımı http://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/niobe-asli-temel_141 linkinden veya instagram.com/niobeaslitemel adresinden okuyabilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bugün kendinizi güvenliğinize ve anılarınıza bağımlı hissedebileceğiniz söylenebilir. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Sizin için ön planda olan konuların başında yakın çevreyle olan ilişkileriniz geliyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin daha duygusal bir boyutta gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz. Tutarlı yaklaşımlarınızın arkadaşlığınızı ileriye taşıyacağı muhakkak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Kartınız Ölçülülük... Kendinize çok fazla özen gösteriyor, dış yapınızla tarz değiştirme hevesi içine giriyorsunuz. Ev ortamınızda yenilemek istediğiniz eşyalar var. Maddiyata dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Sizi anlamayan insanlara zorla kendinizi anlatmak için “ama” ile başlayan cümleler kurmayın bugün. Özellikle eşinizde size karşı bir direnç söz konusu olabilir. İnatlaşmak yerine içten gelen sevgi sözcüklerini söylemeyi deneyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Sosyal hayatınıza yansıyan pek çok gelişme söz konusu. Sizi bağlayan ortak çalışmalarda daha fazla fedakarlık öne çıkabilir. Bir ara çocuklarla ilgili konular ve yaratıcı uğraşlarda üzerinde durmaya çalışın. İşle ilgili yolculukların önem kazandığı bu dönem haberleşme konuları sıklaşabilir. Yakın tarihte yeni kişilerle iletişime geçeceğiniz konuların hazırlığına başlayabilirsiniz..
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Nisan 2019)
İşbirliklerine gereken önemi vermeniz gerekirken, yaşanabilecek belirsizlikler size rahatsızlık verebilir. Çalışma arkadaşlarınızla kısa seyahatler düzenleyebileceğiniz bir gün. İletişim yeteneğiniz mesleki konularda çok işinize yarayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Bitirdiğiniz bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Bu durum sizi derinden etkilese bile oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğunuz için bu durumun üstesinden kolayca gelebileceksiniz. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Paranızın kıymetini biliyor, ona göre davranıyorsunuz. Tutumlu oluşunuz, sizi yanlış anlamalara yol açabiliyor. Ayağınızı sağlam basıyor, kendinizin kara gün dostu olabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Nisan 2019)
Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor. Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed