Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Enerjinizi doğru işler için harcamalı, yapıcı düşünmelisiniz. Bir sonraki adımınızı atabileceğiniz günler. Ancak, kurumlarla ilişkiler veya seyahatler esnasında bazı engeller veya aksilikler oluşabilir. Bazı konuları hafife almamakta ve gereksiz maddi kayıplardan kaçınmakta fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Kartınız Günaha Çağrı... Bugün size sunulan her teklifi reddediyorsunuz. Oysa yarın olunca geç kalmışlık yaşayabilirsiniz. Hayal kırıklığına hazır değilsiniz. Toparlanmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Bugün gideceğiniz mekanlardan çıkacağınız seyahatlerden ve iş amaçlı bile olsa her zamankinden farklı olarak yapacağınız her şeyden keyif alma şansınız var. Sizden bir konuda bilginizi diğerleriyle de paylaşmanız istenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Harekete geçirici şartlara rağmen duygusal alanda baskı altında olacaksınız. Öfkenizi bastırmalı, yakınlarla ilgili konulara yapıcı bir gözle bakmalısınız.. Geçmişin getireceği endişeleri büyütmeden yakın çevrenizde olup biten olumlu değişikliklere yönelin. Anlaşmaların getireceği olumlu sonuçlar üzerinizdeki gerginliği alacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2020)
İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Hangi mevkide bulunursanız bulunun amir havanızla emreden bir konumu koruyacaksınız. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz ve amir veya iş baskısını üzerinizde hissetmeyeceğiniz işlerde başarılısınız. Düzen ve disiplinden yanasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2020)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Birkaç kişiyi ana sorumlular olarak gördüğünüz sıkıntılar geçici. Yakında kısmen de olsa rahatlayabilirsiniz. Birikim çabalarınızdaki aşırılıklar, size artı tasarruflar sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2020)
Davranışlarınız bugün pek hoşa gitmeyebilir. Bugünü aileyle ya da çok samimi bir arkadaşınızla geçirmek sizin için hayırlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed