Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Çelişkili durumlar oluşabilir. Başkalarının talep ve istekleri nedeniyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. İhtiyaç ve isteklerinizi ön planda tutmalısınız. Geçmişte öğrendiklerinizden faydalanarak artık neler yapabileceğinizi başkalarına gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Bugün diğer günlere göre daha canlısınız. İçinizde yeni hevesler uyandı. İkili görüşmelerde sezgileriniz size yardımcı olacak. Her hangi bir engelle karşılaşmadan sorunlarınızın üstesinden geleceksiniz. İkna kabiliyetinizi kullanarak arkadaşlarınızı akşama bir yerlere gidip eğlenmeye ikna edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
AŞK: Son günlerde partnerinizlesıkıntı olmamasına rağmen bugünduygularınız sizin için ön planaçıkabilir. Hislerinizi gecikmeliolarak söylemeniz size yardımcıolmayacak. Bir an önce onusevdiğinizi söylemelisiniz.PARA: Sevmediğiniz birileri ile işinizde sorunyaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili hırslarınıza yenikdüşmeyin. Maddi sıkıntınız olmayacak.SAĞLIK: Sağlık sorunu olan Boğa’lar bugünhastalıklarını yenmek için yeterli gücü toplayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Esprili ve hoş sohbet yönünüz sayesinde çevrenizde oldukça seviliyorsunuz. Bu özelliğinize kapılan insanların gönül penceresinde bir yer ediniyorsunuz. Hayata küsenlere yaşam sevgisi aşılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Yeni konular ve bir araya geleceğiniz kişiler sizi harekete geçiriyor. Yabancıları içine alan bağlantılarınız bugün aha rahat akabilir. Kendinize önemli kazanımlar çıkaracağınız akademik çalışmalar da bu dönem değişim getirmekte. Daha kararlı ve tutarlı planlar yapmanız, halinde hukuki alanda yaşanan süreci iyi yönetebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Kariyerinizin gidişatıyla ilgilenmek için uygun bir zaman. Kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz mekânlarda çalışmak motivasyonunuzu arttıracak. Bu hafta sonu evinizde aradığınız rahatlığa ulaşmak zor olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ocak 2021)
İkili ilişkilerde hislerinizi ikinci plana atıp, mantığınızın sesini dinlemeniz gerekiyor. İşyerinizdeki bir çalışma arkadaşınıza duyduğunuz güvensizlik, önümüzdeki günlerde iyice pekişebilir. Çok kararlı durduğunuz bir konuda birtakım çekinceleriniz var. Bunları açığa vurmanızda yarar olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Karmaşık para ilişkileri içine girebilirsiniz. Bu anlamda, henüz farkında olmadığınız gayretleriniz var. Abartılı para beklentileri içindeki insanların fikirlerinden zararlı bir biçimde etkilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ocak 2021)
Sizden destek bekleyen bir yakınınızı ihmal ediyor en önemlisi bunu fark etmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed