Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Haftaya yakın çevre iletişimleriniz ve özellikle kardeşlerle olan ilişkilerinize aktifleşiyor olarak başlıyor olacaksınız. Eğitim hayatınızla ilgili beklentilerinizi karşılayacak görüşmeler yapabilir, akademik anlamda sizi ileriye taşıyacak kişilerle tanışabilirsiniz. Kariyerde ise yeni iş projeleri kovalamak ve bunun taslaklarını oluşturmak için ideal bir zaman dilimidir. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
   (3.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Bugün elinize önemli fırsatlar geçecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanların değerini daha iyi anlayacak, onlara daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Yalnız parlak sözlerin etkisi altında kalıp kendinizi yıpratabilirsiniz. Daha gerçekçi olmalısınız ve hayallere dalmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
AŞK: Bekleme dönemindesiniz.Aşk hayatınızda yalnızlık var.Partneriniz olsa bile siz adetaonun yanında kendiiçinizdesiniz. Sorunlarlauğraşıyorsunuz ve eğlenmek içinvakit harcamıyorsunuz.PARA: Bilinçsiz para tüketimi sizin için bitişolabilir dikkat edin. Lükse düşkünlük size çokyeni bir takıntı ancak hızla sizi sarıyor.SAĞLIK: Kilolarınıza dikkat etmeden devamlıolarak abur cubur tüketiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
İlişkinizle ilgili almanız gereken ciddi bir konuyu sürekli erteliyorsunuz. Duygularınızı dinleyip en uygun kararı verin. İş hayatındaki düzen takıntınız çevrenizdekileri bıktırıyor. Hoşgörülü olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Başkaları ile olan ortaklıklarınızın getirdiği testler var. Yeni bir gündem yaratmak adına sorumluluk almaya açık olmalısınız. Aynı zamanda yolunda gitmeyen ilişkiler adına krizler öne çıkıyor. Her açıdan temkinli adımlar atmaya çalışmalısınız. Anlaşmalar ve yeni öneriler maddi açıdan da size yük getirecektir. Soğukkanlı olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Şubat 2018)
İş ilişkilerinizde bazı insanların artık katlanılmaz tavırlar içinde olduğunu düşünüyorsunuz. Bunu işe küskünlük boyutuna vardırmamalısınız. Bugün çok ciddi bir çözümsüzlükle ilgili fikrinize başvurulabilir
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Daha akılcı, daha dengeli yatırım niyetleri, sizi bazı risklerden koruyacak. Alışveriş konusundaki özgüveniniz, bugün yaşayacağınız bir şaşkınlıkla biraz yerinden oynayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Şubat 2018)
Arada sırada içinizden gelerek yapacağınız hoşluklarla aileniz tarafından ne kadar sevildiğinizi daha iyi anlayacaksınız. Bunu çoktandır ihmal ettiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed