Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Ailenizin geçmişe dair yaşadıkları sorunlar bugün sizin de finansal koşullarınızı etkileyecek noktaya gelebilir. Bu zamanda önce bunun sebeplerini belirlemeli sonra ona göre bir plan oluşturmalısınız. Hiç bir sorun çözülemez değildir. Sadece çözüm yollarını bilelim veya bilmiyorsak öğrenelim. Aşk hayatınızda ise olumlu gelişmelere hazır olun. Beklediğiniz, olmasını çok istediğiniz durumlara karşı gözlerinizi dört açın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir. Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Aileniz ile geçireceğiniz bir gün olacak bugün. Tatilin tadını dinlenerek çıkaracaksınız. İşinizdeki ve sosyal hayatınızda ki olaylar sizi çok yıpratmıştı zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Bugün normalde desteğini almaya alışık olduğunuz kişiler tavır değişikliğine gidebilirler. Şartların değiştiğini görmek huzursu zluk verebilir. Ancak belki de taze kanl ara ve destek olacak yeni birilerini bulmaya ihtiyaç vardır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Ay burcunuza geçerek size huzurlu ve dingin olabileceğiniz zamanlar getiriyor. Kendinizi hayatın keyiflerine yakın hissederken, kişisel açıdan tatmin sağlayacağınız konulara yönelebilirsiniz. Grup çalışmalarında ve sosyal ilişkilerde destek göreceğiniz imkanlar bulabilirsiniz. Bu dönem yeni başlangıçlarınız parasal konuları içine alacak şekilde gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Bugün iş yaşamınızda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Ofiste beğenilen, tercih edilen kişi olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Uzun süredir düşünüp de gerçekleştiremediğiniz projeleri hayata geçireceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Yeni şekillenen düşünceleriniz kolay kazanma yollarını gösterirken, sizi yanlış adreslere yönlendiriyor. Bugünlerde pirinç-bulgur benzetmesine örnek olmamaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ağustos 2020)
Bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir. Böylece yadırgadığınız davranışlardan daha az etkilenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed