Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
İçinizdeki özgürlük isteği bugün sizleri sorumluluklarınızdan uzaklaştırmak isteyebilir. Planlarınızı ufak tefek beyaz yalanlarla iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza ayrıca dikkat etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Düşünceleri eleştirmeden kabul etmeyen yaklaşımınız size başarı yolunu açacak temel özelliğinizdir. Ancak bu özelliğinizi, sizin düşüncenizden başka düşünceleri yok saymaya dönüştürdüğünüzde, mükemmel olan özelliğiniz dezavantaj haline gelebilir. Bir kaç arkadaşınızı arayın, hal hatır sorun, içinizdeki dalga yumuşayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Üzerinize sorumluluk hissinin ağırlığı çökebilir. Bu duygunuzu bertaraf edebilmeniz de; onlara daha yakın ve ön plana onların isteklerini alacak şekilde davranmanıza bağlı. Emlak işleri ile ilgili değişimler de gündeminizde olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Bugün evinizde değişiklik yapabilirsiniz. Yaratma gücünüz sayesinde işinizde büyük başarı elde edebilirsiniz. Para konusunda sıkıntınız yok. Sevdiğiniz kişiyle aranızda ailevi sorunlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Pek çok konuda sizi etkisi altına alan konulara odaklısınız. Daha çok geçmişle ilgili temaların açığa çıkması ile huzursuzluk duyabilirsiniz. Beklenmedik gelişmelerle güveninizi sarsan konularla yüzleşmek bir bakıma size çok şey kazandıracaktır. İş hayatında yenilenme beklediğiniz bu süreçte hızlı kararlar almaktan sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Alacağınız bazı bilgiler, gelecekle ilgili hayallerinizi gerçeğe doğru birkaç adım daha yaklaştıracak. Şu günlerde atacağınız bazı adımlar, doğru yerlere basmak zorunda görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Önümüzdeki günlerde bir satın lama karşılığı büyük bir harcamanız olabilir. Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2018)
Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok önemsemeniz, elinizden geldiğince ön planda tutmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed