Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Hayal gücünüz yüksek, hayallerinizin ve yaratıcılığınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Seçeneklerinizi değerlendirebilir, hayatınızı daha konforlu hale getirebilecek yaşam tarzları geliştirmeye odaklanabilirsiniz. Kendi hayatının yönünü, rengini ve standardını belirleyebilecek tek kişi sizsiniz, doğru seçimler yapın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Duygusal alışverişlerde ve duyguları karşı tarafa geçirmekte zorlanmayacağımız, duygusallığın arttığı, manevi ve spritüel konulara eğilebileceğimiz bir gündeyiz, ama öğle sonrası saatlerde karşı görüşlü kişiler, anlaşmazlıklar veya sert atışmalar söz konusu olabilir. Akşam saatlerinde ise, iletişim kurmak ve duyguları paylaşmak daha kolay olacaktır. Ancak, genel olarak ani tepkiler vermeyi kolaylaştırarak ve sorunlara çanak tutan etkiler altındayız unutmayalım ve fikir ayrılıklarının yaratacağı gerilime dikkat edelim. Bazı alanlarda değişiklikler yapmak veya şartları değiştirmek isteyebiliriz, ama özellikle ilişkilerde ve iş birliklerinde bu anlamda zorlanacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Ailenizle ilgili konularda çeşitli sorunlar yaşayacağınız ve dikkatinizi evinize yönlendirmenizin gerekeceği bir gündesiniz. Küçük sorunlar size olduğundan büyük görünebilir. Yaşamınıza ilişkin küçük bazı değişikliklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Duygusal açıdankarmaşalar içersindegeçirebileceğiniz birgündesiniz. Partnerinizletartışma içerisindeolabilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bugün katılacağınız organizasyonlarda size eşlik edecek kişilerin ortama uyum sağlamaları size ayrı bir keyif verecektir. Sabah saatleri eğlenceli planlar, akşama doğru ise daha ciddi nitelikte olanlar için uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Hayatın keyifli yanları dikkat çekmeye ve sizi harekete geçirmeye başlıyor. Ancak bir taraftan da işle ilgili konularda devam eden sorumluluklar göze çarpacak. Siz, kendi kişisel tercihlerinize öncelik vermeli, en azından duygusal ilişkilerde gevşemeye bakmalısınız. Zira çocuklarla alakalı fedakarlıklar sizi yeterince meşgul edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Ocak 2020)
İş yaşamınızda sabah saatleri oldukça enerjik olacaksınız ve bazı yeni başlangıçlar yapabileceksiniz. Çevrenizde yeni diyaloglar kurulacaktır ve genel bir hareket olacaktır. Aynı anda birden çok konuyu düşünecek ve birden çok konuyla ilgileneceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise daha çok sakin hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Elinizdeki işleri tamamlamaya çalışacaksınız ve yeni girişimlerden uzak duracaksınız. Günün ilk yarısında acele hareket etme eğiliminden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Parasal konularda tutumlu davranmaya devam etmelisiniz. Yakın zaman sonra yapmanız gereken bazı ödemeler olacak. Bunlar için para ayırmalısınız. Bugün bir akrabanız sizden borç isteyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Ocak 2020)
Bugün çalışma yaşantınızda olumlu sonuçlar alabileceğiniz ve uzun vadede size olumlu sonuçlar getirecek düzenlemelere gidebileceğiniz bir gündesiniz. Ancak iş yüzünden ailenizi ihmal etmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed