Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Sizin gibi özgürlüğüne düşkün birisi için, bağımlılık sorun olacaktır. Onlardan uzaklaşmanız ve bağımsızlığınızı kanıtlamanız gerekebilir. Fakat aranızdaki ilişkilere zarar vermeden bu durumun hallolmasına çalışmalısınız. Bu tutumunuz nispeten aranızdaki sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olabilir. Hissi ilişilerinizde bu dönem, kendinizi sıkabilirsiniz. Çocukluğu bırakın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Bugün yakınlaşma fırsatını bulduğunuz bir arkadaşınızla akşama doğru birlikte hoş şeyler yapmak için uygun fırsatı yakalayabilirsiniz. Uzun zamandır biriktirdiğiniz ve yarım bıraktığınız özel işlerinizi yapmanız için önemli bir fırsat bugün elinize geçebilir. İhmal etmezseniz önemli bir yükten kurtulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Dengelerinizin bozulabileceği birgünü yaşayabilirsiniz. Ölçülülükkartınız bunu gösteriyor. Kendinizidengeleyin. Enerjinizi yüksektutmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Kara kara düşünüp “acaba nasıl denkleştirsem” dediğiniz bir para varsa acele etmeyin. Hiç ummadığınız bir yerden bu konuda daha önce göremediğiniz bir fırsat birden size sunulabilir. Bu desteği almayı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Biraz beklemeli, her zamanki sabrınızı ortaya koymalısınız. İçe dönük olduğunuz bu günlerde önemli kararlar almaktan kaçınmanız lazım. Kendinizi ilişkiler ya da başakları yararına olabilecek çalışmalara adamanız söz konusu. Ancak geçmişle ilgili korkular ve bilinemeyen şeyler nedeni ile zarar görebilirsiniz. Daha temkinli olmanız size fayda sağlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
İşinizdeki bir aksamanın kötü niyetten değil, bir çalışanın sağlık sorunundan kaynaklandığının farkındasınız. Bu yüzden sorumlu olan kişiyi hoş görme yolunu seçeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Önümüzdeki günlerde büyükçe bir masrafa girebilirsiniz. Bunun hazırlığını yapmanız gerekiyor. Bütçenizi dengeleme, para sıkıntıları yaşamama çabanızda desteğiniz yetersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Mayıs 2019)
Kendinize yandaş arayıp onaylanmak istediğiniz bir konuda ortaya koymanız gereken birtakım şeyler daha var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed