Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Bekâr olan boğalar geleneksel tanışma yöntemleri ile uzun soluklu bir ilişkinin ilk sinyallerini alabilirler. İlişkisi devam eden boğalar ise bağlayıcılığını artıran ve devamlılık sağlayan kararları ortaklaşa alabilirler. Bugün ilişkiler bazında oldukça ciddi kararların alınabileceği bir gündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Bir tanıdığınızın kişisel problemleriyle çok ilgilisiniz. İlginin ötesinde başka şeyler yapma fırsatınız olacak. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatınız olabilir. Bir arkadaşınızla ilişkinizin olumsuzluk anlamında istenmeyen boyutlara taşınma ihtimali var. Karşılıklı çözümsüzlüğünüz kadar, bu ilişkiye yön vermek isteyenlerin de etkileri söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
AŞK: Örf ve adetlerinize çokbağlısınız. Herkesin yardımınakoşmaya çalışıyorsunuz. Bugünkendinizi iyilik perisi ilan ettinizama sevdiğinizi de ihmal ettiniz.Size kırgın bakışlar atabilir.İŞ: Bugün maddi açıdan taşkınnitelikler sergileyebilir ve bunları sonradan örtbasetmek isteyebilirsiniz. İş yerinizde bir hayli telaşlıolmanız çok fazla hata yapmanıza sebep olabilir.SAĞLIK: Kulaklarınızla ilgili şikayet ediyorsunuzve alerjik kaşıntılar oluşuyor. Doktora başvurun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gündesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen güçlü kişiliğiniz ön plana çıkıyor. Olaylara farkı yaklaşıyor, çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Sevdiğiniz insanla yaşadığınız fikir ayrılık-ları beraberliğinizi bitme noktasına getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Bugün beraberlik ve ortaklarınızla ilgili gelişmeler öne çıkıyor. Konuşma konunuz işle ilgili bile olsa aşırı duygusal tepkiler alabilirsiniz. Bu açıdan sizi zorlayacak bir atmosfer söz konusu olabilir. Anlaşma ve sözleşmelerinizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Aynı değişim teması mahkemeler içinde geçerli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Nisan 2018)
İşinizde herhangi bir köklü değişiklik gözükmüyor. Ama bu işinizin her zaman düzgün gideceği anlamına gelmez. İşiniz düzgünken, ilerde doğabileceğini düşündüğünüz aksaklıklara karşı bugünden geliştirebileceğiniz destekler üzerinde yoğunlaşın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Ekonomik kriz, kazancınızı epey zamandır bir yerde sınırladı. İhtiyaç duyduğunuz şeyleri elde etmekte zorlanıyorsunuz. İş yaşamınızla ilgili yeni düşünceleriniz sizi düzlüğe çıkartabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Nisan 2018)
Bir yakınınızı istemeden kırabilirsiniz. Bugün hararetli tartışmalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed