Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Yaptıklarınızla söyledikleriniz birbirini tutmayabilir. Sözlerinizin arkasında durmalı veya tavsiyelerinizi siz de yerine getirmeye gayret etmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Uzak bir tanıdığınızın kişisel problemleri dolaylı bir yoldan size ulaşıyor. Kısmen tanıdığınız bu insanın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bir sanatsal uğraş içinde olmak istiyor, sizi bu konuda birilerinin desteklemesini istiyorsunuz. Aceleci bir tavırla ele aldığınız bir konu, sorun haline dönüşüyor. Sabırlı davranmanız gereken bazı durumlarda bunu yapamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Çok fazla hayal kuruyorsunuz. Ama bunları nereye kadar bekleteceksiniz? Fazla duyarlısınız, dinlenmeye zaman ayırmaya çalışın. İleri görüşlü oluşunuz size faydalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Bilinç altınızda biriktirdikleriniz dışarı çıkmak için sabırsızlanıyor. Eğer siz de bunun için uğraşıyorsanız gerçekten iyi sonuç verecek. Bugün yaşanabilecek bazı yıkıcı gelişmeler, tokadın ne taraftan geldiğini bile anlayamayacağınız ve patlamanıza neden olabilecek cinsten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Yorucu bir gün olabilir. Öncelikli hale gelen baba ya da eve ait uğraşlar sizi planlı davranmaya itecek. Yeni koşulların öne çıktığı bu dönem evde daha fazla trafik ve yenilenme söz konusu. Bir taraftan da iş ve getirdiği sorumluluklar var. Biraz sabırlı olmanız ve fazladan yapılacak harcamaları kontrol etmeniz yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Bugünlerde yabancısı olduğunuz bir işe küçük çapta ortak olacaksınız. İçinde çok güven duyduğunuz bir arkadaşınız olduğu için size cazip geldi. Yine de bazı endişeleri barındırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Para sizin için sorun olmaktan bir türlü çıkmıyor. Paranızın kontrolü pek sizin elinizde gibi görülmüyor. Para konularında daha inisiyatifli, daha iradi davranmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Temmuz 2018)
Çoktandır karar haline getirdiğiniz bir arzunuzdan şu günler içersinde vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerdeki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed