Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Belli konuları doğru şekilde sevk ve idare etmek için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Bunun için, etrafta dramatik tavırlarla dolaşan kişileri dahi yatıştırabilecek bir serinkanlılık gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde dalgın, kararsız veya isteksiz olabiliriz ya da yanıltıcı kişilere veya etkilere dikkat etmemiz gerekiyor. Öğle saatleri rahat akıyor, sezgilerimiz kuvvetli ve akılcı düşünebiliriz, ama akşama doğru engellenmişlik hissi baskın olabilir, sınırlandırılmış veya depresif hissedebiliriz. Bugün Yay burcuna geçecek olan Venüs ise, önümüzdeki birkaç hafta için bizi yeniliklere ve seyahatlere açık hale getiriyor. Sosyal açıdan hareketli, belki flörtöz ve yeni kişilerle tanışmaya açık günlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Bugün sevdiklerinizle karşılaşabilir, eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Keder size göre değil. Kendinizi toparlamalı ve yakınlarınızın şefkatinin farkına varmalısınız. Bugününüzü rahat bir avarelikle geçirmeyi planlayabilirsiniz. Daha önce tanıdığınız bir kişi ile bir muhabbetiniz olacak. İnsanlarla kolektif uyum içinde yaşamayı öğrendiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Çok hızlı düşünmenize rağmen düşünceleriniz genellikle ben merkezli oluyor. Bugün huyunuzu suyunuzu değiştirmiş konumdasınız. Geçmiş günlerin aksine hareketleriniz şaşırtıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Uzun zamandan beri devam eden yalnızlığınız sona erecek. O kadar çok kişiyle tanışacaksınız ki kendinize ayıracak zamanınız olmayacak. Yakınlarınızı unutmayın çünkü onlara ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Duygusal mutluluğunuz ve keyifleriniz açısından pek rahat değilsiniz. Zira akademik çalışmaların yoğunlaştığı bu dönem artan sorumluluklar var. Bu konuda yabancılarla yeni temaslar kurmanız gerekebilir. Destek görmekte zorlanacağınızı bilmelisiniz. Tüm dikkatinizi yeni konuları getireceği zihinsel çalışmalara vererek kendinize yol açmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Biraz risk taşıyan bir düşünceniz var. Bunu geliştirip geliştirmemekte çekingen görünüyorsunuz. Meslekten eski bir dostunuz düşüncenizi bütün iyimserliğinizle anlatmanıza rağmen size onay vermedi. Dikkatli olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Özel hayatınızda kendinize güvenerek hareket ederseniz, karşınızdaki kişiye de doğru kararlar alma fırsatı tanımış olacaksınız. Haliyle bu birliktelik adına ortak kararlar alıyor olmanız ilişkinizi başarılı ve uzun vadeye yönelik şekle sokabilir. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Düşündüğünüz büyük harcamaya girmeden önce ayrıntılı bir hesap çıkarmanız gerekiyor. Belki de bazı ihtiyaçlarınızı ertelemeli, kredi kartınızın tahriklerine gelmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Eylül 2020)
Dikkatli olmakta fayda var. İş ve evle ilgili konular akşam saatlerinden itibaren gündeme gelebilir. Çaresizlik duygusu yaşamadan hareket etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed