Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2017)
Size veya başkalarına ait amaçları gerçekleştirme ya da uygulamaya koyma konusunda tereddütleriniz varsa, hiç başlamayın. Yoksa, hiç vakit kaybetmeyin derim Niobe’ce.Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2017)
Bu günler içinde sağlık konuları gündeminizi biraz meşgul edebilir. Size düşen yükümlülükleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Son derece zararlı bulduğunuz bazı çıkar ilişkileri içinden, bir yakınınızı çıkartmak isteyeceksiniz. Konuyu tüm detaylarıyla öğrenmeniz, sizi bu ilişkiler ve yakınınız ile ilgili yeni değerlendirmeler içine sokacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2017)
AŞK: Bugünlerdesezgileriniz çok kuvvetli.Partnerinizin hemen nehissettiğini anlayabiliyor veisteklerine cevapverebiliyorsunuz.PARA: İş yerinizde özellikleerkeklerle çok iyi anlaşıyorsunuz. Buyüzden erkeklerle iletişim içerisindeolmanız performansınızı arttıracak.SAĞLIK: Yoga gibi bedensel rahatlatıcısporlar sizi sosyalleştirir ve iyi gelecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2017)
İhtiyaç duyduğunuz desteği yalnızlıkta bulamazsınız. Birilerine güvenmeye çalışın. Şüpheci bir tutum izlemeniz insanların sizden uzak durmasına neden oluyor. Yeni projeleriniz ilgi çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2017)
Pek çok konuda önlemci olmalısınız. Ortaya çıkabilecek belirsizlikler önünüzü keserken, hayatınıza yeni riskler girebilir. Net karar vermekte zorlanacağınız bu günü sakin geçirmenizde yarar var. Geçmişle ilgili konuların aydınlığa kavuşması ile bazı duygusal sıkıntılar yaşanabilir. Yarın her şey istediğiniz yönde ilerleyebilir ve sizi harekete geçirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2017)
Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Bir arkadaşınızın iş alanı sizi çoktandır cezbediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2017)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2017)
Para sıkıntılarınız esasen, sürdürdüğünüz zaaflı ilişkilerdenkaynaklanıyor. Önünüzde bazı tercihler var. Bu tercihlerde vereceğiniz kararlar, birtakım etkilenmelerden uzak olmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2017)
Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. Bu nedenle tavrınız önemli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144565 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed