Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Yapılacak çok sayıda iş olabilir, bir iş planına ihtiyacınız olacak. Tanıdığınız bir kişiyle ilgili edineceğiniz bilgi bu kişi hakkında karar vermenize yardım edebilir. Farklı görüş ve fikirlere açık olmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Başladığınız bir iş kısa vadede çözüm gerektiriyor. Bu konuda hareketsiz kalmanız, size iş yaşamınız dışında da prestij kaybettirebilir. Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamanızda size yardımcı olacak. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bir komşuluk ilişkinizde bazı üzüntüler yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
AŞK: Yerinizde duramayankişilersiniz. Tabii ki bu durumsevdiğinizle paylaştığınızortamdan kaynaklanıyor. Durupdururken kıskançlık krizleriyaratmamaya özen gösterin.İŞ: Ruh ve beden sağlığınızoldukça iyi. Bugün iş yerinizdeki baskılardankurtulmuş gibisiniz. Zekanız ve açık sözlülüğünüzsayesinde başarılar art arda sıralanıyor.SAĞLIK: Kulaklarınızdaki ağrılar sebebi iledoktora görünmenizde fayda olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Hatıraları silinmeye başlayan eski bir aşk yeniden kalbinizi ısıtacak. Bu yakınlaşmaya izin vermeniz sonradan sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. İşle ilgili bir sorununuzun çözümü için yakın arkadaşlarınızdan destek istemeniz gerekiyor. Aile içindeki tartışmalarda tarafsız kalmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
İş hayatınızı içine alan gelişmelerle yeniliklere yakınlaşıyorsunuz. Esnek olduğunuzda çok şey başarabilir, sosyal konumuzu destekleyecek ilişkiler geliştirebilirsiniz. Ancak önemli testlerden geçtiğinizi unutmayın. Sorumluluklarınızı ele alış biçiminiz sizi başarılı sonuçlara götürecektir. Ãœstlerin baskısını her açıdan tolere etmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Yaratıcı çalışmalar ve kendinizi daha rahat hissedeceğiniz konulardan zevk alabilirsiniz. Mesleki konularda yoğunluk ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını yeni işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, bu konularda çalışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Kasım 2020)
Hisseli paralar ve işinizle ilgili hukuksal konularda sorunlaryaşayabileceğiniz bir gün. Yanılgılara açık olduğunuz için kararlarınızı tek başınıza almaya gayret edin, yoksa maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Kasım 2020)
İlginç bulduğunuz kişilikler sizi bugünlerde yanıltabilir. Çevrenizdeki birtakım insanların sıradanlığını fark edecek ve buna sevineceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed