Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Eşinizin sosyal çevresi ile ilgili bazı sorunları bugün canınızı sıkabilir, kendinizi keyifsiz hissettirebilir. Kısa mesafeli seyahat planları ani bir şekilde gündeminize oturabilir. Her şeyden bir müddet uzaklaşıp kafa dinlemek hem size hem de partnerinize iyi gelecektir. Özel yaşamınızda bazı konularda ısrarcı olmak yerine geri çekilmeniz isteğinizin olması açısından daha faydalı olacaktır. Hiç kimse siz de dâhil özgürlüğünüzün kısıtlanmasını istemezsiniz bu yüzden beklentilerinizi bu dengeye oturtmakta fayda vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Sizin için hem fiziksel açıdan hem de insanlarla olan ilişkileriniz açısından gerilimli bir gündesiniz. Bu durum her iki cinsiyet için geçerli olmakla beraber siz bir kadınsanız daha güçlü olarak etkilenebilirsiniz. Erkekseniz idare edin, yeter. Özel zamanlarınızda yalnız kalmaya görüşme tekliflerini kabul etmemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
AŞK: Yeni ilişkisi olan Boğa’larpartnerleri ile pek uyumluolmasalar da çevrelerine karşıtam tersi görünecekler. Çünküyeni tanıdığı kişi için şanskapılarını zorluyorlar. Oysaolmayacak işe amin denilmez.PARA: İşinize kendinizi vermiyor vakit geçirmeyeçalıyorsunuz sanki. Sorumluluklarınızı unutmayın.SAĞLIK: Soğuk havalarda kafanızı örtmüyorsunuz.Saç dipleriniz bir hayli acımaya başladı bile. Saçköklerinizde problem oluşabilir dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Adalet ve tarafsızlık gerektiren konularda bugün hak edileni almak zor olmayacak. Eğer “mutlaka benim lehime olsun her şey” diye katı biçimde yaklaşmıyor-sanız herkes kazanacak. Objek-tif ve açık fikirli olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
İş ve eğitim konuları hayatınıza bazı sorumluluklar getiriyor. Kendinizi geliştirebileceğiniz imkanları kullanarak ilerleyebilirsiniz. Zira destek görmeniz, yeni düşüncelerden yararlanmanız faydalı sonuçlar getirebilir. Kişisel gelişiminize yönelik değişimleri kabullenmeli, eğitim hayatınızı içine alan önemli açılımlara yakın durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Bugünler içerisinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız. İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil. Fakat siz ısrarla, yapıcı eleştirileri, suçlama gibi algılamaya devam ediyorsunuz. İş yaşamında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Sarsılan itibarınızı yeniden kazanmak için çok çalışmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Günü yaklaşan senetlerin neden olduğu gerginlikler kısa vadede yok olacak, her şey rayına oturacak gibi. Çok yakında hiç beklemediğiniz bir para sevinciniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Şubat 2018)
Bugünlerde kulaklarınızı çevrenizde söylenen sözlere tıkamanız gerekiyor. Huzurunuzu bozacak ortamlardan uzak durun
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed