Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Yeniay size bambaşka bir farkındalık kazandıracak. Özel hayatınızda sizleri daha ön plana çıkartacak. Gün genelinde ani gelişen durumlara karşı kontrollü davranıp olayları yönetme eğilimi içerisinde olacaksınız. Önümüzdeki haftalarda haklılık durumunuzla ilgili sizi bir sürpriz bekliyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Akşama doğru günün yorgunluğunu unutturacak kadar güzel haberler olabilir. Çözmeniz gereken bir sorunu sık, sık ele alıp sonra üzerinde düşünmekten vazgeçiyorsunuz. Önümüzdeki birkaç gün, daha önce atladığınız bir mesele temel meseleniz olarak hep gündeminizde kalabilir. Bugün bol görüşmeli bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
AŞK: Kendinizi tanımayaçabalıyorsunuz ancakçelişkilerinize anlamveremiyorsunuz. Bugünlerdedurduk yerde sinirlenmekhayatınızda ön planda.PARA: İşinizde gözeçarpıyorsunuz. Bu da ne kadar hırslı bir yapıyasahip olduğunuzu gösteriyor. Pratik çözümlergerektiren olaylarla alakalı baskın olacaksınız.SAĞLIK: Bugün doktora yolunuzun düşmemesiiçin bol bol C vitamini almanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Sevgilinizin bazı planlarını alt üst etmeniz onu üzmüş görünüyor. Bugün elinize onun gönlünü almanız için fırsatlar çıkabilir. Değerlendirebilirsiniz konu hiç büyümeden kapanacak. Meslek hayatında size yardımı dokunacak biriyle iş ilişkisine gireceksiniz. Yatırım için uygun zaman değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Çalışma yöntemlerinizi yenilemek adına çok şey yapabilirsiniz. Yeni düzenlemeler dışında çalışma ilişkilerinize yönelik bir çaba içinde olmanız gerekebilir. Size yüklenen işlerin getirdiği yorgunluklara dikkat edin. Farkında olmadığınız sağlık sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Biraz tembellik etmek ve dinlenmek isteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Nisan 2018)
İş ve para konusunda dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda beklenmedik sıkıntılar olabilir. Bazı önemli anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Ertelediğiniz işlerin yükünü omuzlamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz ve yeni bazı girişimerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı yeni maddi kazançlar elde etme yolunda çalışmalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Nisan 2018)
Gönlünüzdeki loşluğu ışıl, ışıl bir aydınlıkla yok etmek tamamen sizin elinizde. Gönlünüzü uzun süre boş bırakmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed