Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Bazı plan ya da projelere onay vermeden ya da imza atmadan önce detaylı şekilde düşünmelisiniz. Zira, ileride kötü bir karar aldığınızı düşüncenizde geri dönme şansınız olmayabilir. İş hayatınızı veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmelere veya anlara açık iki günlük süreçtesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Sorunları yerinde ve zamanında halletme özelliğiniz, önümüzdeki günlerde karşılaşabileceğiniz birtakım problemlerde size yardımcı olacak. Ama yine de belli ölçülerde zorlanmalar yaşayacaksınız. Size birtakım önerilerle gelinen konularda karar öncesi iyice düşünme niyetiniz, zaman kaybına yol açabilir. Bu öneriler karşısındaki tavrınız, sizin yeniden değerlendirmenizi getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Mesleğinizi geliştirmek için her çabayı gösteriyor hata maddi yatırımlar bile yapıyorsunuz. Çok para kazanmayı amaçlarken ekonomik çöküntü yaşayabilirsiniz. Dikkatli harcama yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Maddi anlamda tutumlu olmaya özen göstermeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Eski alışkanlıklarınıza bir süre ara vermeniz ekonomik durumunuzu oldukça düzeltebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Sunduğunuz yeni görüşler ilgiyle karşılanacak. Başarılarınızı arttırmanız için biraz da ilişkilere özen göstermeniz gerekiyor. İş hayatınızda gözle görülür düzelmeler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Beraber olduğunuz insanın tamamıyla kendisine, kendi ilgi ve çıkarlarına yönelmiş olması, ilişkinizdeki eşit şartların kaybolmasına ve mutsuzluğa yol açabilir. İş yaşamınızdaki olumlu gelişmeler sizi mutlu edecek. Ama bütün planlarınızın gerçekleşmesini beklemeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Bugün maddi konularda temkinli olmayı tercih etmenize rağmen küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde bu sorunlardan kurtulmanız zor olmayacaktır
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2021)
Önümüzdeki günlerde bütçenizi dengeye oturtma niyetinizi korumanızda yarar var. Bir yolculuk ve bu yolculukta pahalı bir alışveriş, büyük masraf görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed