Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Bugün şansın yardımı ile fazla büyük zorluklarla karşılaşmayacaksınız. Çevrenizdeki değişimlerin yanı sıra bu günlerde farklılıklar ve kişisel değişiklikler öne çıkacaktır. Hatta giyim tutkunuzun öne çıkması bu değişimlerin en belirgini olacak. Yani bu dönem hayalciliğiniz ve fantazileriniz oldukça yoğun demek istiyorum. Ve bu tutum sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Kalabalık bir gruba girebilirsiniz. Alacağınız küçük ama sevindirici bir haber gününüzün iyi geçmesine neden olacak. Arkadaşlarınız arasında sevilen bir kişi olmanıza rağmen, bazı değerlerinizin görülmediğini düşünüyorsunuz. Bu günün içinde sizi bu düşüncelerden uzaklaştıracak saatler olabilir. Karamsar olmakta kararlısınız, ama başarılı olamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
AŞK: Bugün heyecanınız doruknoktasına ulaştı. Uzun zamandırsevdiğiniz kişi ile bir arayagelemediğinizdenyakınıyordunuz. İşte fırsat elinizegeçti. Günü mutlu bir çift olaraktamamlayacaksınız.İŞ: Yenilikler karşısında heyecanınızıgizleyemiyorsunuz. Üstleriniz sizden memnun.Parasal konulardaki gelişmeler sizi mutlu edecek.SAĞLIK: Boyun bölgenizden şikayetlerinizartabilir. Soğuk havaya karşı boynunuzu koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Bir arkadaş grubunu ilgilendiren bir konuda eşinizle destek vermeniz gerekiyor. Tek başına alınamayacak kararlar, atılamayacak adımlar için, egoyu bir kenara bıra kıp işbirliği yapmanız herkese ve bütüne fayda sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Bugün geniş bir bakış açısıyla geleceğe odaklı olabilirsiniz. Sosyal ortamınız, işiniz ve daha pek çok konuda ileriye dönük adımlarınız olabilir. Yardımlaşma dernekleri veya vakıflara maddi yardımda bulunabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdaki kişilere karşı duyarlı ve anlayışlı yaklaşımlar sergileyeceksiniz. İşten gelen desteler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Birbirinden kopuk çalışmalar, işlerin iyi gitmemesinin ana nedeni gibi.Daha iyi bir organizasyonla iş yükünüz azalabilir. Bugün bu konuda bir konuşma yapabilir, düşüncelerinizi bir kez daha anlatma fırsatı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektirebilir. Doğru hesaplar içinde olmalısınız. Yakında kısmen de olsa düzelme içine gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Temmuz 2018)
Canınızı sıkacak bazı gelişmeler olabilir ve acele karar vermeniz gerekebilir. Çevrenize karşı biraz daha esnek davranmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed