Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bugün özel ilişkilerinizde ki sorunları daha gerçekçi bir şekilde görmek adına geri adım atabilir ve kendi içinize çekilip orada çözüm yollarını bulmak isteyebilirsiniz. Bazen sizler de bilirsiniz ki yaşadığınız bir ilişkiden uzaklarda olunca görmediğinizi daha iyi görür duymadığınızı daha iyi duyabilirsiniz. Bu nedenle bazen ilişkiye bir nefes arası vermek her iki taraf için de iyi sonuçlar doğurabilir. Bu noktada sizler için alternatif çözüm yolları üretmek hiç de zor olmayacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bugün oldukça gergin ve stresli olabilirsiniz. Üzerinizdeki bu baskıyı başkalarına çatarak rahatlamaya atmaya çalışabilirsiniz. Etrafınızdaki insanları kırmamaya çalışın ve onlarla yakın ilişkilere girmeye özen gösterin. Önümüzdeki günlerde şehir dışına çıkma ihtimaliniz çok yüksek. Ailenizle ilişkilerinizin düzeldiği görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Günlerin sizi yorduğunu iyiden iyiye hissedeceksiniz. Bazı olumsuzluklar sizi rahatsız edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Başladığım işler bir an önce neticelensinve somut kazanımları elimealayım diyorsunuz ama zamanher şeyin ilacı olabiliyor. Memenpara kazanayım isteğiniz varsa bunu belliedin. Karşınızdakiler sizin içinizi okuyamaz.Ağlamayana emzik yok sözü geçerli oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bugün, ilginç olasılıkları beraberinde getiriyor. Akılcı ve sakin yapısıyla öne çıkan kadın arkadaşlarınız bazı konularda size yardımcı olabilir. Çevrenize karşı daha anlayışlı davranmanızı sağlayacak tavsiyelerini dikkate alın. Akılcı davranmak size başarı ve ün kazandırabilir. Gün içinde bürokratik konularda gelişmeler olabilir. Sakinliğinizi koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mart 2018)
Bu aralar fazla düzenli değilsiniz. Bu biraz da işgüzarlığınızdan kaynaklanıyor. İş ortamınızda herkes sizden fazlasıyla memnun. İş yaşamınız tek kelimeyle harika. Paniğe, bir şeyleri kanıtlamanıza hiç gerek yok
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mart 2018)
Kendinizi özgürleştirmenin yolunu arıyorsunuz. Kendi gerçeğinizin peşinden giderken, kimi zaman rehberliğe ihtiyacınız olabilir. Yardım istemeden önce, kendi yapabilirliklerinize ve kaynaklarınıza bakmalısınız. İşinizi ilgilendiren davranışlarınızda daha duyarlı, ilgili, anlayışlı, adaletli olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mart 2018)
Maddi konularda bugün daha dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz ve bu anlamda bazı kaygılar taşıyacaksınız. Harcamalarınıza dikkat etmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mart 2018)
Maddi anlamda sarsılabileceğiniz bazı riskli oluşumlara dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed