Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Bugünlerde yürüttüğünüz yeni projeler beraberinde yeni kazanımları da beraberinde getiriyor olurken aynı zamanda büyük sorumlulukları da getiriyor olacaktır. İkili ilişkilerde ise geçmişten getirdiğiniz pişmanlıklar yeniden bir konu ile önünüze gelebilir. Artık bazı konularda daha kararlı davranmayı öğrenmeniz gerekecektir.
   (1.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
İlgi alanlarınızın oldukça uzağındasınız. Ama bu konuda suçlu aramanız yararlı olmayacak. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz bir gereklilik olarak görünüyor. Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir. Doğal yetenekleriniz var. Bunları hayatla buluşturma becerisini pek gösteremiyor, kendinizi gereği kadar pazarlayamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Alçakgönüllü olmayı denemelisiniz. Her alanda olduğu gibi ben istersem olur lafları karşı cinsi kırıyor ve tepki topluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Kalıcı ilişkiler sizi mutlu ediyor. İkinci bir iş yapmayı düşünüyorsunuz. Önümüzdeki günler içinde bu fırsatı yakalayacaksınız. Maddi olarak rahat etmek istiyorsanız harcamalarınıza bir sınır koymalısınız. Aksi halde ileriki günler sizin için sıkıntılarla dolu olabilir. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
İnsanları mıknatıs gibi kendinize çekeceksiniz. Bulunduğunuz ortamda hiç çaba sarf etmeden ilginin merkezi olabilirsiniz. Şansınız yükseliyor. Ancak yine de işlerinizde şansınızdan ziyade aklınıza ve çalışkanlığınıza güvenerek hareket edeceksiniz. Aşkla ilgili daha sakin ama geliştirici enerjiler var. Dengeli ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
İş ilişkilerinin önem taşıdığı bir gün. Yeni öneriler alabilir, ortaklıklara gidebilirsiniz. Daha uzlaşıcı olmalısınız. Bazı ufak değişiklikler veriminizi etkileyebilir. Detay gerektiren konular ve projeler için de fazlasıyla zaman harcayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
İş ortaklığı içinde olduğunuz biri, sizi bugünlerde hayal kırıklığına uğratabilir. Bu kişiyi hakkettiğinden fazla önemsediğinizi fark edemiyorsunuz. Bu, sizdeki birtakım duygusal yığılmaların yansıması olabilir. Alacaklarınızı gününüzde alamamanız, planlarınızı sürekli değiştirmenize neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Gerçekçi bir dost önerisine ihtiyacınız var. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor. Para konularında, yakın çevrenizin yorumuyla, biraz zayıf duruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Mayıs 2018)
Hevesli ve girişkensiniz, ama bugün alacağınız riskli kararlar ve yeni adımlar beklenmedik engellerle karşılaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed