Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Diğerlerini takip ederek, yaptıklarından örnek alarak kendi işlerinizde kullanabilir ve pratik olmayı başarabilirsiniz. İlerlemeyi istemeniz ve gerekli konularda ödün verebilmeniz durumunda sizin için önemli başlıklarda başarı elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren işleriniz ilerlemeye müsait görünüyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gün boyu boşlukta olan Ay belirsizlikler, kararsızlıklar, uykusuzluk, halsizlik ve isteksizlik şeklinde ruh hallerine neden olabilir. Bir türlü ilerlemeyen durumlarla uğraşabiliriz. Ancak, bir taraftan da, fikirlerimizi cesurca ortaya koyabileceğimiz, kısa dönemli planların veya işlerin hızla halledilebileceği bir gündeyiz. İlişkiler açısından pamuk ipliğine bağlı bir haftada olduğumuzu söylemiştik hafta başında malum. Dişimizi sıkmaya devam ediyoruz. Dolayısıyla, ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde dikkatli cümleler kurmaya , kelimelerimizi dikkatle seçmeye ve olayları büyütmemeye özen gösterelim. Tutulmaların etkileri aynen sürüyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar biraz baskıcı biri olduğunuzu düşünüyorlar. Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşmeniz, geçmiş anılara takılmamayı becerememenizle alakalı.Bir iki gün içinde bir özleminizi giderecek, ayrılıkların dostluktaki yapıcı etkisini derinden hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Kartınız Kutsal Kadın... Evli olan Boğa'lar eşleri ile son derece sadakatli ve sevgi dolu bir gün geçirecekler. Eşleriyle olan mutlulukları yüzlerine yansıyacak, gülecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Sabah saatleri önemli konuşmalar yapılması gerekebilir. Eğitim, sınav ya yolculuk içerikli şeyler konusunda destek gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde yabancılarla ilgili işlerde dengesiz ve yorucu etkiler altında kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Ay artık burcunuzda ilerlemeye başladı. Size güven veren girişimleriniz hızlanmakta. Huzur ve sakinlik ihtiyacınızı besleyecek temalara yakınlaşıyorsunuz. Bu günlerde sosyal paylaşımların getirdiği fedakarlıklar ve destekler öne çıkabilir. Ancak geleceğe dönük planlarınızda daha sağlam kararlar almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Biraz risk taşıyan bir düşünceniz var. Bunu geliştirip geliştirmemekte çekingen görünüyorsunuz. Meslekten eski bir dostunuz düşüncenizi bütün iyimserliğinizle anlatmanıza rağmen size onay vermedi. Dikkatli olmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Sonradan aklınıza gelen ödemelerinizin kötü sürprizler olarak ortaya çıkmasını artık engellemelisiniz. Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık, bazı önlemlerde gecikmemeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Ocak 2021)
Akrabalarınızdan birine karşı gittikçe artan güvensizliğiniz, biraz haksızlık içeriyor olabilir. Bazı güvensizlikleri zihninizde geliştirip uç noktalarda yaşayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed