Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Aynı iş yerinde çalıştığınız ya da birlikte proje yürüttüğünüz kişilerle fikir ayrılığına düşebilir ve çatışabilirsiniz. Yetkilerinizi kullanmakta ısrarcı olmak yerine, yapıcı bir tutum göstermeniz sizin için daha olumlu sonuçlar doğurabilir. Bu aralar ekip ve takım ruhuna uygun olduğunuzu göstermenizde yarar var. Gün geneli:  Duygusal anlamda hassas bir gündeyiz. Duygularımızı kontrol etmemiz ve kontrollü hareket etmemiz gerekebilir. Dün olduğu gibi bugün de, ülke insanını ilgilendiren konular, mülteciler, yurtdışı bağlantılı işlerle ilgili kişiler, sporcular, gençler, sanatçılar, maddi alanlar, uluslararası ilişkiler veya yabancılarla ilgili başlıklar, eğitim, hukuk, dış ticaret, bilişim, medya, yayıncılık, finans, halkla ilişkiler konuları ön planda. Akşam saatlerinde birbirimize yardım etmekten keyif alabilir, ruhsal çalışmalar veya maneviyatımızı kuvvetlendirecek aktiviteler söz konusu olabilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Bu kişiyle yakın bir gelecekte bir iş ilişkisi kurmanız mümkün görünüyor. İçinizdeki çocuksu duyguları açığa çıkaracağınız bir gün. Çevrenizdekiler sizi bugün anlamakta, size ulaşmakta zorlanacaklar. Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, kendi başınıza keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Kararsızlığınız partnerinizi kızdırıyor. Bu geçmişte yaşadığınız olumsuzluklardan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Adalet ve tarafsızlık gerektiren konularda bugün hak edileni almak zor olmayacak. Eğer “mutlaka benim lehime olsun her şey” diye katı biçimde yaklaşmıyor-sanız herkes kazanacak. Objek-tif ve açık fikirli olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
İlişkilerin ve ortaklıkların olumlu yönlerini görerek yeni planlar yapmalısınız. Yapıcı yanlarınızla duygusal paylaşımlarda daha fedakar olmanız yararınıza. Ortaklıkların parasal yanı ise bazı sorunlar yaratabilir. Sizin dışınızda gelişecek konuları kontrol etmemelisiniz. Özellikle ortak harcamaların beklenmedik şekilde öne çıkması ile güveniniz sarsılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Akşam saatlerinde sürpriz bir görüşmeniz var. Rahatsızlık duyduğunuz davranışlarla birçok yerde karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olabilirseniz, yetkililerden çok şeyler de öğrenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Maddi konularda bugün çok rahat hareket edeceksiniz ve bazı aşırı harcamalarda bulunacaksınız. Bu duruma biraz dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Eylül 2020)
Göze gözükmeyen günlük harcamalarınız bütçenizi alt üst ediyor. Ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed