Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Hem aklınız hem de içgüdüleriniz tüm performansıyla size yardım edecekken sizin de buna iradenizle ve inancınızla destek vermeniz sonucunda yaşamınızın başarı çıtasını yükseltmek hiç zor olmayacaktır. Kendinizi geliştirmeniz gereken konu, sır tutmak ve başkalarına karşı bazı şeyleri anlatmamak konusunda olmalıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Görüşlerine değer verdiğiniz arkadaşlarınızla, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bugün iletişimden kaynaklanan sorunların geride kalacağı söylenebilir. Yolculuklarınızda önemli koşullar elde edebilirsiniz. Fakat yine de acelecilik yüzünden fırsatları gözardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Partnerinizi kıskanmaktan vazgeçmelisiniz.O her zaman sizin yanınızda olacak. Kimsenin kalbini kırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Bugün şüpheci ve kıskanç tavırlardan dolayı zarar görme riskiniz var. İnsanlara karşı güven duyma ihtiyacınız yüksek. Ancak bunun için çaba göstermediğiniz takdirde o güven ve huzur noktasına ulaşmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Haftaya son derece iyimser koşullarda başlıyorsunuz. Sizi harekete geçiren yeni bağlandılar yurtdışı işlerinizi yoluna koyacağınızı gösteriyor. Yeni arayışların eşiğinde olduğunuz son günlerde destek görebilirsiniz. Özellikle işle ilgili önemli adımlar atmanız söz konusu. Hukuki alanda çözülmesi gereken bazı problemler ciddi engeller yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İş yaşamınızda genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Beklentileriniz artıyor ve üzerinde çalıştığınız konulara daha iyi yoğunlaşabiliyorsunuz. Bir süreden beri beklediğiniz bir haberi bugün alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Nisan 2018)
Yoldaki paranızın gelmesi an meselesi. Küçük birikiminize o parayı da ilave edip almayı düşündüğünüz şeyi bugünlerde alabileceksiniz. Yakında işyerinizin size bir sürprizi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Nisan 2018)
İlk adımı atmak için harekete geçebilirsiniz. Sevdiğiniz birisiyle karşılıklı olarak vefasızlık suçlamaları içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed