Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Yoğun giden iş hayatınızdan dolayı özel yaşamınıza yeteri kadar zaman ayırmamanız eşiniz veya partneriniz üzerinde baskı ve kıskançlık gibi sorunlara neden olabilir, aranızdaki iletişimi olumsuz yönde etkileyebilir. Bununla ilgili açıklayıcı konuşmalar yapmanız karşınızdaki kişiyi rahatlatacak ve bu anlamda size karşı olan davranışlarını pozitif yönde değiştirecektir. Belki küçük bir seyahat ile hayatınıza sevgi dolu sıcacık bir gülümseme bırakabilir, sevdiğinizle bağınızı daha da güçlendirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Bugün biraz hüzünlüsünüz. Çok sevdiğiniz bir yakınınızı ayrılacaksınız. Onun güvende olması sizi sevindirse de, hasreti içinizi yakacak. Çevrenizde kibar, sabırlı ve zor sinirlenir kişiliğinizle göz dolduruyorsunuz. Öğleden sonra arkadaşlarınızdan bazılarının sorunlarını dinleyecek, onlara akıl vereceksiniz ama kendi işlerinizde aksayacak. Bu yüzden gece geç vakitlere kadar çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Kartınız değişim... Ayrıntılara fazla önem vermeden güncel yaşamınıza devam etmelisiniz. Bugünlerde parasal işlerden bir hayli yoğunluk ve zevk alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Karar alırken olayların kısa vadede değil de belli bir sürede gelişip sonuçlanacağını düşünerek yola çıkın.Para transferlerinde karşılaşacağınız bazı aksiliklere karşı destekleyici finansı hazır tutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
İletişim ve haberleşme konuları sizi oldukça meşgul ediyor. Zihinsel çalışmaların önem kazandığı bu dönem sistemli ilerlemeniz gerekecek. Ancak keyif kaçıran yakınlarla ilişkilerde yapıcı olmanızda yarar var. Duygusal olarak kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Çok farklı bilgilere açık olduğunuz bu günlerde başkalarının görüşlerinden yararlanmalısınız. Kısa yolculuklar sorun yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir. Daha sağlıklı ilişkiler kurma eğilimindesiniz. Bu değişim size mesleki kazanımlar da getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Sevgilinizden uzakta olmanız, onu ihmal etmeniz anlamına gelmiyor. Sizden haber bekliyor, telefonla da olsa gönlünü almalısınız. İş yerinde uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu, bugün gündeme gelebilir. Çok tetikte, hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Para konularında bazı kararlar almak üzeresiniz. Yeni borçlara girmeden önce eskilerini kapatmaya bakın. Aksi takdirde üzerinizdeki baskı sona ermeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (18 Şubat 2018)
Dost düşman ayrımı yapmada biraz daha beceri sahibi olmanız gerekiyor. Birtakım sorunlarınızı yanlış insanlara dayandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed