Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Kendinizi yavaşlatmakla, çok doğru ve olumlu bir değişikliğin kararını verdiniz. Zamanınızı daha akıllıca harcamak ve dikkatinizi, ilginizi, bunları tamamiyle hakeden birisine vermek, sosyal hayatınıza aradığınız düzeni ve ummadığınız bir rahatlamayı birarada getirecek. Daha az sayıda şeyle daha uzun süreler ilgilenmeniz sonucu, yaptığınız işlerde ve kurduğunuz ilişkilerde daha başarılı sonuçlar alacaksınız. Bunlar da hayatınızın kalite standardını yükseltiyor. Sizi yavaşlatan, tökezlemenizi sağlayan basit sorunlarla da artık yüzleşebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Mars ın oluşturduğu zorlu açılar bugün aileniz ve paylaşımlarınız konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Bugün süregelen konular gündemde olabilir. Kendinizin olduğu kadar başkalarının kaynaklarıyla da ilgilenmekten zevk duyabilirsiniz. Venüs ün olumlu etkilerini uzaklarla ilişkilerinizde artış olarak gözlerken, arzu ettiğiniz gezilere çıkma fırsatları yakalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Gücünüzü ve kuvvetinizi her fırsatta göstermeye çalışıyor ve isteklerinizi doğru şekilde belirliyorsunuz. Ancak uygulamakta biraz geç kalmış pozisyondasınız. Harekete geçin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Halletmeniz gereken birçok iş sizi bekliyor. Hiç zaman kaybetmeden ve panik yapmadan hemen harekete geçin. Parasal olarak rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz.Bir tatile ihtiyacınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Yapabileceğiniz çok şey var. Zihinsel çalışmaların artması ile harekete geçiyorsunuz. Daha fazla bilgi ve öğrenme ihtiyacınız olabilir. Eğitim çalışmalarınıza daha akılcı yaklaşmanız gereken bir gün. Alacağınız haberler yanında kısa yolculuklar size hareket katacak. Bazı anlaşmaların hız kazanması ile akıcı sonuçlar bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Zamanlama hatası, sunduğunuz projeye istediğiniz ilginin duyulmasını önlüyor. Özgün bulduğunuz düşüncenizi tartışma masasına yatırabilmeniz için çok iyi bir fırsat yaratmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Önünüze çıkan parayla ilgili bir problemi dünyanın en büyük sorunu sanıyorsunuz. Bugünler geçip geriye dönüp baktığınızda durumu ne kadar abarttığınızı fark edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Haziran 2019)
Birtakım sorunlarınızı yanlış insanlara dayandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144592 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed