Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Yaşantınızı revize etmek, yapılandırmak adına atacağınız her türlü adım sonucunda yepyeni bir fikirle kendinize ve çevrenize yenilikler katacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Arkadaşlarınız bazı konularda sizi olumsuz etkiliyor. Bunu kendinizde fark ettiniz ki sizi etkileyen bu çevreden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladınız. Yaşadığınız yer kendinize özel olsun istiyorsunuz ama kim her isteğine anında kavuşmuş ki. Çevrenizde çok beğeniliyorsunuz. Yine de beğeniler sizin başınızı döndürmesin
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
AŞK: Kendinizi tanımayaçabalıyorsunuz ancakçelişkilerinize anlamveremiyorsunuz. Bugünlerdedurduk yerde sinirlenmekhayatınızda ön planda.PARA: İşinizde gözeçarpıyorsunuz. Bu da ne kadar hırslı bir yapıyasahip olduğunuzu gösteriyor. Pratik çözümlergerektiren olaylarla alakalı baskın olacaksınız.SAĞLIK: Bugün doktora yolunuzun düşmemesiiçin bol bol C vitamini almanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Felsefi ya da inanç içerikli bir çalışma yapıyorsanız kalabalık ortamların enerjisi daha çok ilerlemenizi sağlayacak. Bir başkasının söyleyeceği bir söz ya da yapacağı bir hareket bazı kuralları kavramınızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Tutucu yanlarınızı törpülemek yolu ile yenilikleri hayatınıza daha kolay çekebilirsiniz. Ufkunuzu geniş tutmak, işle ilgili performansınızı ortaya koymak gerekiyor. Yeni haberler ve iletişim ağının hızlanması ile iş bağlantılarınızda akıcılık söz konusu. Yasal konularda adımlarınızı dikkatli atın. Yurt dışı ilişkilerin hızlanması ile yeni projelerin üzerinde durmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Bu sıralar sorumluluklarınız artabilir. Organizasyon becerinizi kullanarak birçok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Söz konusu edileceğiniz görüşmelerle ilgili karamsarlığa kapılmanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Aralık 2017)
İşinizde meydana gelebilecek problemlere karşı hazırlıklı olmalısınız. İşlerin aksaması, yapılan anlaşmaların bozulması ya da önemli toplantıların iptal edilmesi sizi sinirlendirmemeli. Eğer sakin olursanız, daha kolay çözüm yolları bulmanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Maddi olarak şanslı bir döneme giriyorsunuz. Yaptığınız bazı yatırımların karşlılığını görecek, beklemediğiniz yerlerden maddi kazanımlar sağlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Aralık 2017)
Önemli bir kararınızda aceleciliğe yönlendirilebilirsiniz. Bu kararda acelecilik size zarar verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed