Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bugün, duygusal açıdan karmaşık ve bunalımlı bir gün geçirmeniz mümkündür. Ancak bunlar çok fazla olumsuzluk getirmeyecek şeylerdir. Genel olarak sevimli bir yapıdasınız. İnsanlarla iyi geçinebilir ve her istediğinizi tatlılıkla yaptırabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz sizi önemli konumlara getirecek kadar iyidir. Enerjik yapıdasınız fakat bazı ailevi karışıklıklar ve aile ilişkilerindeki gerilimler de kaçınılmazdır. Elinize bol para geçebilir. Bazı yeni karşı cins arkadaşlıkları kurmanız mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bugünkü tez canlılığınız, çözümsüz görünen sorunlara yönelmeniz durumunda işe yarayabilir. Oldukça zaman kaybettiğinizi düşündüğünüz oluşumlarda hala şansınız olduğunu, bugün hareketlenmeniz halinde görebileceksiniz. Dönem dönem hissettiğiniz yalnızlık duygunuzu, fazla basit nedenlere dayandırıyorsunuz. Bu soruna daha kapsamlı bakmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
AŞK: Aşkta çekingen tavırlar gösteriyorsunuz. İlişki kurmak istediğiniz kişiyle öncelikle dost olmaya çalışın. Dostluğunuz kısa süre içerisinde aşka dönecektir. PARA: Ufak tefek mali destekler size bugün size yarar sağlayacak.Yarına kendinizi daha güçlü ve verimli olarak hazırlama kaynağı yakalıyorsunuz. SAĞLIK: Giyindiğiniz renklere bugün çok dikkat edin. Özellikle ruhunuzu negatif yönde etkileyecek renklerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Hareketli ve heyecanlı bir gün geçirme şansınız var. Spor yapmak, iş ve eğlenceyi birleştiren kısa seyahate çıkmak veya varsa çocuğunuzla birlikte keyifli ve verimli zaman geçirmek için bugün kendinize fırsat yaratabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Hırslı ve kararlı zamanlara girdiniz. İş hayatında daha cesur ve yeniliklere adapte olacağınız şartlar söz konusu. Kendinizi yapılandırdığınız son dönemin getirileri ile moral kazanacaksınız. Yeni görevlerin hazırlığı içinde olabilirsiniz. Ãœstlerle ilişkilerin de değişime uğradığı bu dönem amaçlarınız, ortaklaşa işlerde alınan sorumluluklar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Bazı yeni değerlendirmeler, iş yaşamınızdaki puan cetvelinizi eksilerden koruyabilir. Kendinizi hiç sorgulamadığınız bazı aksaklıklar söz konusu. Bunlarla ilgili uyarılar, süre içinde güvensizliğe dönüşebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Parasızlık günleriniz gerilerde kalıyor. Birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan bazıları, doğru değerlendirmeniz durumunda sizi oldukça fazla sevindirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ağustos 2018)
Yaptığınız şakanın altında bir şeyleri ima ettiğiniz düşüncesi taşıdığınıza inanılıyor. Bu kırgınlığın önüne geçebilirsiniz, arkadaşınızın gönlünü almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed