Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Belli bir fikrin arkasında durmanız veya fikrinizi kuvvetlendirmeniz gerekebilir. Zira, çok fazla beklemeye tahammülü olmayan bazı fırsatlar söz konusu. Özel bir ilişkinize hassasiyetle yaklaşmanız gerekiyor. Bazı kişileri memnun edebilmek veya ilgisini çekmek için aşırı harcama riskiniz var. Harcama yapmak yerine, sevginizi göstermeniz daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmişle bağlantılı konular, kişiler, eski hesaplaşmalar veya eskilerin yardımları söz konusu olabilir. İkili ilişkilerde zaman zaman problemler yaşayabileceğimiz günlerdeyiz. Sabit fikirli veya takıntılı kişiler dikkat gerektiriyor. Farklı ideolojiler ya da inançlarla ilgili beyanlar veya inatçı söylemler diyaloglarda harareti arttırabilir. Neyse ki, Ay’ın konumu halsizlik ve isteksizlik etkisi yaratarak enerjimizi düşürecektir. Tartışmalardan kaçınmayı ve eleştirilere ya da kullanacağımız kelimelere dikkat etmeyi başarabilirsek, yeni fikirlerimiz olabilir ya da ya da üzerinde yoğunlaştığımız konularda ilerleme sağlayan veya çözüm getiren düşüncelerimize yer açabiliriz. Ani tepkilerden ve hızlı hareketlerden kaçınalım, ama dahi yönümüzü serbest bırakalım. Beklenmedik durumlar uğraştırıcı olabilir birkaç gün için. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Son bir kaç günün yoğun duygusal atmosferinden sonra bugün sizin için daha rahat koşullar söz konusu. İş düzeninize ve sağlığınıza daha fazla özen gösterecek, arkadaşlarınızla bir davete katılacaksınız. Pireyi deve yapma huyunuz yüzünden aile içinde sık sık huzursuzluğa neden oluyorsunuz. Biraz daha hoş görülü olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Kartınız Kaynak... Beklediğiniz bir para bugün elinize geçecek. Aile içinde bir hayli tartışmalara sebep olabilir bu para. Harcamalarınıza dikkatli yanaşırsanız sizi anlayacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Yaratıcı olduğunuz bir gündesiniz.Sevdiğinizle ilgili duygularınız yoğunlaşabilir.Güzel fikirleriniz veiyimser tutumunuzla yaşadığınız hayalkırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizdeyapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak.Maddi sıkıntılardan kurtuluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Yapabileceğiniz çok şey var. Zihinsel çalışmaların artması ile harekete geçiyorsunuz. Daha fazla bilgi ve öğrenme ihtiyacınız olabilir. Eğitim çalışmalarınıza daha akılcı yaklaşmanız gereken bir gün. Alacağınız haberler yanında kısa yolculuklar size hareket katacak. Bazı anlaşmaların hız kazanması ile akıcı sonuçlar bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Bazı şeyleri gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, hiç de yeterli görünmüyor. İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan biri var. Onunla bazı küçük çaplı iş hayalleri için gireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Para konularında bazı kararlar almak üzeresiniz. Yeni borçlara girmeden önce eskilerini kapatmaya bakın. Aksi takdirde üzerinizdeki baskı sona ermeyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ekim 2020)
Önümüzdeki günlerde bütçenizi dengeye oturtma niyetinizi korumanızda yarar var. Bir yolculuk ve bu yolculukta pahalı bir alışveriş, büyük masraf görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144626 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed