Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Bugün ikili ilişkiler ve işle ilgili ortaklıklar konusunda bazı önemli kararlar verirken kafanızda bununla ilgili olumsuz düşünce kalıpları oluşabilir ve bu kalıplar sağlıklı bir şekilde karar vermenizi engelleyebilir. Bunun için biraz beklemenizi ve iç sesinizi dinlemenizi öneririm. Aşk ve ilişkiler açısından ise gayet güzel bir gün. Sevdiğinizle beraber gezilere gitmek, beraber paylaşımda bulunmak sizlerle iyi gelecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2018)
İyi anlaştığınız kişilerle, yeni düşüncelere, yeni niyetlere yönelebilirsiniz. Aile ilişkileriniz üzerindeki korumacılığınız, bazı kişilik gelişmelerini önleyebilir. Bugünler derin özlemleri giderme günleriniz. Bu özlemlerde, kaderci avunmalarla, birtakım pişmanlıkları örtmeye çalışacaksınız. Kendinizi yenileme niyetlerinizin önünde kendini gizleyen engelleriniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Dengelerinizin bozulabileceği birgünü yaşayabilirsiniz. Ölçülülükkartınız bunu gösteriyor. Kendinizidengeleyin. Enerjinizi yüksektutmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Beraberliğinizde hiçbir sorun yok. Arada bir yaşadığınız kısa ayrılıklara üzülüyorsunuz. Sevgilinizin yakınlarıyla sürdürdüğünüz sıcak ilişki sevgilinizi çok mutlu ediyor. Girişken oluşunuz nedeniyle çalıştığınız yerde doğrudan sorumlu olmadığınız işlerin üzerinize yıkılmasına neden olabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Kardeşler ve yakın çevre ile ilgili meseleler sizi meşgul ediyor. Bazı kararlar ve kardeşleri içine alan beklemeler ise sizi huzursuz edebilir. Bu yüzden işlerinizi çok iyi planlamalısınız. Zihinsel çalışmaların getirdiği sorumlulukları ele almalı düşüncelerinizde iyimser olmalısınız. Bu arada toprağa ait yatırım planlarınızda bazı aksaklıklar dikkate alınmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Satış açısından Boğalar için oldukça verimli bir gün. Ticaret hayatındakilerin yüzü gülecek. Ofis işinde çalışanlar patronlarıyla ufak bir anlaşmazlık içine girebilirler. Maaş artışı pek yakın görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Küçük de olsalar, bir araya getirdiğiniz tasarrufları değerlendirmek isteyeceksiniz. Bu konuda kendinizi yeterli görmeyip ilginç öneri sahibi birkaç kişiyle görüşmeler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2018)
Sevgilinizin sizinle ilgili birtakım tespitlerini kabullenirken sergilediğiniz direniş, çevrenizde samimiyetinize yönelik kuşkular yaratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed