Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Belli iş veya planlarınızı takip etmek isteyen veya istemeyen ya da belli fikirlerinizi onaylayan ya da onaylamayan kişileri net şekilde ayırt edebilmek için, belli fikir, plan, iş ya da projelerinizi herkesin bilmesini sağlamak isteyebileceğiniz bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Aşk yaşantınızda olumlu gelişmeler olacak. Harcamalarınızda dikkatli olmalısınız. <br>Bugün gününüz sıradan ve sakin geçebilir. Özellikle öğleden sonra yapacak bir şey bulamamaktan yakınabilirsiniz. Gün içinde genel olarak sıkıntılı ve huzursuz olmanız muhtemel. Akşam saatlerinde bir süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızla buluşmayı düşünebilirsiniz. Yakın bir aile dostunuzdan bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Son günlerde kendinizi birazdepresif hissetmiştinizve o havadan kurtuldunuz.Zamanla sevmediğiniz insanlar size hoş gelecek davranışlarda bulunacak..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Sabah saatlerinde kaza ve sakarlıklara karşı dikkatli olun. Bazı eğitimler veya yurt dışı bağlantılı işler, içinde bulunduğunuz hayır işlerine katkı sağlayacak. Almanız beklenen sorumluluk bildiğiniz konunun dışında. İç huzursuzluğu yaratacak ama siz bunun üstesinden gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Parasal alanda yeni fikirler üretecek, kaynak arayışınıza hız vereceksiniz. Son günlerde üzerinde durduğunuz ticari faaliyetler hızlanacak. Son derece yerinde kararlar verebilir, finansal konularda alacağınız destekleri değerlendirebilirsiniz. İletişim yeteneğinizin geliştiği bu dönem yeni kaynaklar sağlamakta becerikli girişimler yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2021)
İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeler bir süre daha gerçekleşmeyecek. Siz moralinizi bozmayın ve her zaman ki temponuzda çalışmalarınızı sürdürün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Uzun zamandır çekmiş olduğunuz parasal sorunlarınızı bugün çözme yolunda önemli adımlar atabilirsiniz. Parasal durumunuzu göz önünde bulundurarak harcamalarınızı azaltmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2021)
Dostlarınızı, yakınlarınızı dinlemeli, bir ahbabınızın önemli bir aile problemine beklenen ilgiyi göstermelisiniz. İlgisiz kalmanız problemi büyütebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed