Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugünlerde, seyahatler, keyifli programlar veya tatil planları gündemde olabilir. Kişisel gelişiminize katkısı olabilecek etkinliklere katılabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgimizi göstermekte zorlanmayacağımız, iştahımızın açık olabileceği bir gün. Sezgilerimiz kuvvetli, duygularımızı göstermek isteyebiliriz. Spritüel konular veya rüyalar önem kazanabilir. Ancak, gereğinden fazla iyimser olma ya da bazı şeyleri hafife alma riski söz konusu. Yüksek hayal gücümüz bir taraftan yaratıcılığımızı ve sanatsal yönümüzü arttırırken, bir yandan da hayallere dalmamıza neden olup, dalgınlıklara yanılsamalara veya unutkanlıklara sebep olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugün elinize önemli fırsatlar geçecek ve verimli bir gün geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanların değerini daha iyi anlayacak, onlara daha fazla zaman ayırmak isteyeceksiniz. Yalnız parlak sözlerin etkisi altında kalıp kendinizi yıpratabilirsiniz. Daha gerçekçi olmalısınız ve hayallere dalmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Kartınız Adam... Akıl ve iletişim sizin üzerinizde dönüyor adeta. Hiç beklemediğiniz anda öylesine haberler alacaksınız ki özellikle karşı cinsle olan sorunlarınız çözüme ulaşacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Beraber olduğunuz kimseyi yanlış seçtiğiniz söylenemez. Ancak tutarsız davranışları çevrenin dikkatini çekiyor. Geçmişte yaptığınız hatalar, işinizde daha dikkatli olmanızı sağlıyor. Günlük masraflarınızı en aza indirerek bütçenizi ayarlayın. Bazı konularda yanılgıya düşebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Süregelen şartlarda biraz dağılma riskiniz var. Aşırı çalışmanın getirdiği yorgunluklar siz tembelliğe itebilir. Ãœzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmakta başarılı olabilirsiniz. Ancak detaylar ve pratik olunması gereken konular yıpratıcı etkiler getirmekte. Değişik teknikler geliştirmek, bazı eksikleri gidermek adına daha fazla çaba gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Haziran 2018)
İşinizle ilgili yeni arayışlar içinde olmanız, daha çaplı iş ilişkilerinigerektiriyor. Bugünlerde arayışlarınızı erteleyebilir, yeni doyumlarla daha huzurlu bir ortama kavuşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Özel hayatınızda kendinize güvenerek hareket ederseniz, karşınızdaki kişiye de doğru kararlar alma fırsatı tanımış olacaksınız. Haliyle bu birliktelik adına ortak kararlar alıyor olmanız ilişkinizi başarılı ve uzun vadeye yönelik şekle sokabilir. Şu sıralar elinizdeki işlere yenilerini eklememenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Para ilgili planlamalarınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Bazı yerlerden açık verebilirsiniz. Harcamalarınızı tekrar gözden geçirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Haziran 2018)
Bugün ailenizden birileri ile aranızda geçecek sohbet sırasında duyacağınız bir haber sizi oldukça heyecanlandırabilir. Tepkilerinize dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed