Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün ilişkiler yönünde gayet güzel ve şaşırtıcı haberlerle karşılaşabilir kendinizi yeniden doğmuşçasına mutlu hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve bazı sıkıntılarınızı kaynağını daha rahat bulabileceğiniz içsel bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Ancak bugünün en sıkıcı konusu sizin için yakın çevrenizde yaşadığınız soğuk savaş konusu olabilir. Bu duruma fazlaca takılmak yerine kendinizi işinize verip gelişiminize katkı sağlamak daha akıllıca olur.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün özellikle duygusal konularda zaman zaman zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde istikrarsız gelişmeler olabilir ve bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Fakat bunları ailenizin desteğiyle çözümleyebilirsiniz. İletişim ilgili konularda bir hareketlenme yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
AŞK: Yerinizde duramayankişilersiniz. Tabii ki bu durumsevdiğinizle paylaştığınızortamdan kaynaklanıyor. Durupdururken kıskançlık krizleriyaratmamaya özen gösterin.İŞ: Ruh ve beden sağlığınızoldukça iyi. Bugün iş yerinizdeki baskılardankurtulmuş gibisiniz. Zekanız ve açık sözlülüğünüzsayesinde başarılar art arda sıralanıyor.SAĞLIK: Kulaklarınızdaki ağrılar sebebi iledoktora görünmenizde fayda olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugünün planları hesapta olmayan değişiklikler nedeniyle alt üst olabilir. Gerginlik ve bu zorunlu revizyonlara göstereceğiniz direnç sinirsel olarak gerilmenize sebep olabilir. Biraz rahat olun ve sağlığınıza daha çok dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Haftaya son derece iyimser koşullarda başlıyorsunuz. Sizi harekete geçiren yeni bağlandılar yurtdışı işlerinizi yoluna koyacağınızı gösteriyor. Yeni arayışların eşiğinde olduğunuz son günlerde destek görebilirsiniz. Özellikle işle ilgili önemli adımlar atmanız söz konusu. Hukuki alanda çözülmesi gereken bazı problemler ciddi engeller yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Mart 2018)
Yaratıcı çalışmalar ve kendinizi daha rahat hissedeceğiniz konulardan zevk alabilirsiniz. Mesleki konularda yoğunluk ve hareket ihtiyacı göze çarpıyor. Zamanınızın büyük bir kısmını yeni işlerinize ayırmak zorunda kalabilir, bu konularda çalışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Mart 2018)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Mart 2018)
Bugün parasal konularda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün olacak. Özellikle bazı alım satım işlerinde karlı çıkacaksınız. Elinize geçecek olan parayı akıllıca değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Mart 2018)
Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Karamsar düşüncelerden uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed