Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Kariyerinizde size yardımı dokunacak insanlarla bir araya gelebilir onlardan alacağız fikirlerle yeni bir yön değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizde önemli değişimler ve haberler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda ise iletişimin kuvvetleneceği ve adım attığınız durumlardan misliyle karşılık görebileceğiniz şanslı bir gün olacağa benziyor. Fırsatları değerlendirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Bugün ruhunuzda bir macera hevesi var. İçinde bulunduğunuz koşullardan sıkılmış olabilirsiniz. İçinizde uzaklara gitme arzusu duyuyorsunuz. Hayatınızdaki bazı şeyleri değiştirmek için dayanılmaz istekler içerisindesiniz. Fakat acele etmeyin bekleyin. Göreceksiniz ki gelişmeler sizin isteğiniz doğrultusunda olacak. Bu arada sevdiklerinizin sizden beklentilerine de karşılık vermeniz gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İnsanlar size güvenmiyor. Arkadaşlarınız sadece sizin iyiliğinizi isterken siz onları yanlış anlıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Duygusal ilişkiniz ağır aksak ilerliyor. Bu durumu hareketlendirmek için bir şeyler yapma vakti geldi. Bazı sorunlarınızdan kurtulmanız için önemli fırsatlarınız olacak. Yıpratıcı iş temponuzu azaltın. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir toplantıda bulunmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Yorucu bir gün olabilir. Öncelikli hale gelen baba ya da eve ait uğraşlar sizi planlı davranmaya itecek. Yeni koşulların öne çıktığı bu dönem evde daha fazla trafik ve yenilenme söz konusu. Bir taraftan da iş ve getirdiği sorumluluklar var. Biraz sabırlı olmanız ve fazladan yapılacak harcamaları kontrol etmeniz yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İş yaşamınızda genel olarak yoğunluk yaşayacağınız ve bu yoğunluğun size strese sokacağı bir gündesiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda bazı gerilimler ortaya çıkabilir ve bunlara karşı sert tepkiler göstereceksiniz. İş konusunda karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendiremeyebilirsiniz. Bu sorunlar göründüğü kadar büyük olmamasına rağmen canınızın sıkılmasına neden olabilir. Bugün yeni bir konuda girişimde bulunmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Nisan 2018)
Para krizlerini başka krizlere dönüştürmemelisiniz. Önünüzde hayli zaman var. Yeni işler, yeni paralar getirebilir. Sınırlı harcamalarla sorun yaşamayacağınız bir dengeyi oturtabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Nisan 2018)
İlgisiz kalmaya çalışarak uzak durduğunuz uzlaşmazlık, şu günlerde sizin acil müdahalenizi gerektirebilir, hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed