Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2018)
Orijinal ve özgün fikirleriniz, herkesin oldukça gergin olabileceği veya stresli ya da ani gelişmelerin yaşanabileceği şu günlerde ve bu atmosferde sizin diğerlerine oranla daha dingin hissetmenizi sağlayabilir. Bazı kişiler hakkında beklenmedik bilgiler ortaya çıkabilir. Bu durum sizin için şaşırtıcı olsa da, bu kişiyi desteklemek isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Haziran 2018)
Kendinizi ifade edemediğinizi, daha doğrusu insanların, özellikle de ailenizin sizi anlamadığını düşünüyor olabilirsiniz. Kararlı, hatta inatçı bir yapınız var. Sizi çok iyi tanımayalanlar ne kadar duygusal olduğunuzu bilmiyorlar. Bugün canınızın sıkkın olması üzerine başka şehirden bir arkadaşınızı arayacaksınız. Bu arada uzaktan aile bireyleri gelecekler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2018)
AŞK: Birlikteliğiniz temel olarakbaşarıya açık ama siz neyapacağınızı bilmelisiniz. Genişbir muhitiniz var onlara vakitayırmanızdan dolayı sevdiğinizibiraz ihmal etmeye başladınız.Kıskanç olduğunu biliyorsunuz.İŞ: İşinizde hareketlenme var. Bir hayli durgungeçen günlerin ardından bu duruma tam anlamıile hazır konumdasınız. Sıkıntılar geçecek.SAĞLIK: Bademciklerinizle başınız dertte gibi.Yutkunma zorluğu çekebilirsiniz. Pastil kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2018)
Dikkatsizliğiniz yüzünden iş hayatınızdaçok şey kaçırıyorsunuz. Sizi beğenenbiri, duygularını aktarmayacesaret edemiyor. O halde ilk adımısiz atın. Umut bağladığınız bir iş için bir sürebeklemeniz yararınıza olacak. Geçmişte kalmışbir ilişkinizle ilgili şaşırtıcı şeyler duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2018)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Haziran 2018)
İş yaşamınızda daha çok kariyerinize yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda oldukça önemli ölçüde yoğunlaşma olacaktır. Çevrenizde bulunan insanları yönetmekte son derece başarılı olacaksınız ve isteklerinizi kabul ettirebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Haziran 2018)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Haziran 2018)
Yoluna giriyor. Herkesin dertli olduğu ödemeler sizin de handikapınız. Şu günlerde miktarı netleşecek bir gelir artışı söz konusu. Parayı tutma becerisi geliştirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Haziran 2018)
Yeterli uyarılar alıp daha girişken davranmanız gereken bir oluşuma karşı, nedense bir çekingenlik gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed