Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün hiç aklınıza gelmeyen bazı sürpriz koşullar nedeniyle finansal kayıplar yaşayabilir ve günü bu anlamda biraz mutsuz geçirebilirsiniz. Aslında bunun sebebi zamanında bazı şeylerin üstünü örtmeniz ile ilgili bir neden olabilir. Zamanında ödeme yapılmayan bir konu şu zamanda karşınızda ani bir şekilde gelmiş gibi gözükebilir. İlişkiler bazında ise eski arkadaşlıklarınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugün bazı gelişmeler düşüncelerinizi harekete geçirecek. Yeni planlar yapacak, ilginç fikirler geliştireceksiniz. Yakın akrabalarınızı arayacak onları bazı konularda ikna etmeye çalışacaksınız. Onların sorunları sizi sıksa da elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız. Yeni başladığınız bir ilişki yolunda gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Onunla yaşadığınız her günün anılarını bir deftere yazmış gibisiniz. Sevimli yüzünüz partnerinizin size olan hayranlığını artırıyor. Sevgide promlem yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Heves ve kararlılık konusunda bugün biraz eksiklik söz konusu olabilir. Mümkün olduğunca kendinizle baş başa kalacağınız, ruhunuzu dinleyip dinlendireceğiniz işlere emek harcayın. Yalnız kalmak ve dua etmek için elverişli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
İletişim ve zihinsel konular tüm hızı ile sürmekte. Eğitim çalışmalarında alınan sonuçlarla yön değişikliği yapmaktan yanasınız. Ancak kişisel adımlar atmakta zorlanabilirsiniz. Yeni haberler, sözlü ya da yazılı çalışmaların getirdiği yoğunluk ise sizi başka kararlara itebilir. Günün ilerleyen saatlerinde evde başlayan tempo öne çıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bir konuda, iş sahibi olan eski bir dostunuz destek olup sizi rahatlatacak.İş bağlantısı kurduğunuz biri gitgide sizde güvensizlik yaratıyor. Bağlantıyı koparma imkanını araştırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mart 2018)
Sevgilinizin şikayetlerini küçümsemeyin. Ani çıkışlarınız var. Önünüzde duygularınızı sergileyeceğiniz fırsatlarınız olacak, bunlardan yararlanmaya çalışın. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve işinizi değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Gereğinden fazla beklenti içine girmek hayal kırıklığına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mart 2018)
Az da olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bir destek bulabilirsiniz. Gelirinizin düzenli olarak artması için biraz daha atak olmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mart 2018)
Bugünlerde biraz daha gerçekçi yaklaşımlarla daha olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Varsayımlarla hareket ettiğiniz konularda hüsran yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed