Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Bazı sırlar açığa çıkabilir veya sizin farkında olmadığınız olaylar kulağınıza gelebilir, gizli düşmanlarınızın farkına varabilirsiniz ya da sağlığınızı ilgilendiren konular söz konusu olabilir. Bir diğer ihtimal de, ruhen kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilecek danışmanlardan akıl almaya başlamanız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Yeni ilişkilere açık olan yapınız yeni dostlar edinmenize neden oluyor. Yakın bir zamanda hayatınıza giren dostlarınızla iyi günler geçiriyorsunuz. Bugün tembellik etmeyi planlıyordunuz ama yeni dostlarınızdan davet alabilirsiniz. Kalabalık toplulukla bir gün geçirmeyi göze alırsanız hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Venüs, kombinasyon burcunuz Yay'a geçerek, sosyal ilişkilerinizde her türlü başarıyı size veriyor. Bulunduğunuz ortamlarda odak noktası haline geleceksiniz. Herkes sizin ağzınızdan çıkan sözleri takip ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Hukuki bir meseleniz varsa bugün ortağınızın ya da avukatınızın yapacağı bir hamle durumun sizin lehinize dönmesine neden olabilir. Eğer işin ucunda para varsa beklentiye girmeyin ama bunun dışındaki şeyler istediğiniz boyuta gelmeye başlayacak. Aza kanaat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Hazırlık ve bekleme süreci içindesiniz. Endişelerinizden sıyrılmalı, kısa vadede çözüm isteyen konulara dikkatinizi vermelisiniz. Ancak önemli kararlarınızı ve adımlarınızı şimdilik ertelemenizde yarar var. Geçmişle ilgili konularla ilgilenmek zorunluluk haline gelebilir. Ancak önünüze bakmanız gerekecek. Parasal konularda risk almaktan sakınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Ancak canınızı sıkmayın, çünkü her şey yoluna girecek. Yalnızsanız mükemmeli aramaktan artık vazgeçmelisiniz. İdari ve hukuksal işlerde güçlüklerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Eğer iş arkadaşlarınızla aranızda büyük bir kavga çıkmasını istemiyorsanız, yalnız çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
İşinizle ilgili olumlu gelişmeler maddi durumunuza da yansıyacak. Bugün elinize beklemediğiniz bir para geçebilir. Bu parayı hesaplı kullanmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Mayıs 2018)
Tamamen duygusal değerlendirmelerle seçtiğiniz birtakım insanların problemlerine bütünlemesine eğilmeniz, onlara yarardan çok zarar getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed