Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Hedeflerinizi ve yaşamınızı güzelleştirmek için atacağınız adımlarda öncelikle kendisine güvendiğiniz kişilerden destek almalı ve onların engin tecrübelerinden yararlanmalısınız. Bu noktada sosyal çevre bağlantılarınızı daha güçlü tutmak hedeflerinize ulaşmanız açısından size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Özel ilişkilerde ise derinleşme ve tutkunun giderek arttığı bir süreç.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Sade bir insan oluşunuz, ilişkilerinizde kolaylıklar sağlıyor. Bugün ev hayatınızda sevindirici sürprizleriniz olabilir. Yakınlarınıza bağlılığınız, aldığınız bazı kararları yeniden gözden geçirmenize yol açacak. Sorumluluklarınızın artması, yorulmanıza neden oluyor. Üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
AŞK: Partnerinize karşı çokanlaşılmaz ve huysuzdavranıyorsunuz. Bu onungerilmesine neden oluyor. Sizianlamayı denese de gün gelipbunu denemekten vazgeçebilir.Ne yaptığınızın farkına varın.İŞ: Herkes tarafından seviliyorsunuz ve cana yakınbir yönünüz var. Herkesi ciddiye almanız, iyi birdinleyici olmanız sizi işinizde üstün kılıyor.SAĞLIK: Çiçek kokuları ilginizi çok çekiyor vekeyfinizi yerine getiriyor. Oda kokuları kullanın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Size danışanları sevgiyle kucaklıyor, elinizden geleni yapıyorsunuz. Projenizin sonuna geldiniz. Yarattığınız güzellik size ayrıcalık kazandıracak. Yorulduğunuza değecek ve bunun keyfini çıkaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Artık yeni şartları içinize sindirmek ve para durumunuzu iyileştirmek amacınız. Yeni şansların öne çıkması ile maddi alanda iyimserlik kazanıyorsunuz. Kişisel çabalarınızla gelirlerinizi artırma şansınız var. Ancak tutumlu yanlarınızı bırakmamalısınız. Önceliğiniz ödemeler dengeniz olmalı. Bu günlerde başkaları ile olan ortak harcamalar artacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Bugün iş yaşamınızda çevrenizdeki insanlara güven duymakta zorlanacaksınız. Bir konuda kararsızlığa düşebilirsiniz ve bu durum sizin için beraberinde kötümserliği de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Paranın esiri bir yapınız olmamasına rağmen, bu konuda endişelenmekten kendinizi alamıyorsunuz. Para gereken yerlere bayağı kafa yormuşsunuz. Durumunuz düzelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Nisan 2018)
Bir yakınınız vereceği bir karar için sizden onay almak isteyebilir, sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed