Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Yaşamış olduğunuz gergin ve huzursuz ruh hali ile kendinizi zor durumda kalmış gibi hissedebilirsiniz. Yaşadığınız stresli sorunlar uyku düzeninizde de sorun yaratabilir. Bu durumu tolere etmek açısından bazı rahatlatıcı aktivitelerde bulunup kendinizi sevdiğiniz şeylere yöneltmeniz olumlu sonuçlar getirecektir. Bu arada gizli oluşumlara karşı ekstra dikkatli olmanız gerekmekte.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bugün alacağınız bir haber sizin planlarınızı alt üst edebilir. Keza bu haber sonrasında şehir dışına çıkmak ya da kısa bir yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Gün içinde verdiğiniz sözleri tutamayacak ve randevularınıza vaktinde ulaşamayacaksınız. Akşam saatlerinde geleceğinize dair söz verdiğiniz davete katılacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
AŞK: Sizi cezbeden biri ilebirliktesiniz. Bugün aklınız aşkkonusunda karışabilir ama bunaizin vermeyin. Siz bu kişi ilemutlusunuz zaten. Aileniz de buduruma karşı çıkmak istemiyor.PARA: Öylesine fedakarsınız kikendinizi unutarak başkalarının peşinde koşuyor,birilerini zor durumdan kurtarıyorsunuz. İşyerinizde biriken işlerinizi bitirmelisiniz.SAĞLIK: Her sıkıntılı gün geçirdiğinizde psikolojiksorunlar yaşıyorsunuz. Kötü günleri unutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Felsefi ya da inanç içerikli bir çalışma yapıyorsanız kalabalık ortamların enerjisi daha çok ilerlemenizi sağlayacak. Bir başkasının söyleyeceği bir söz ya da yapacağı bir hareket bazı kuralları kavramınızı kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İş ve evle ilgili konularda yeni program yapmaya kararlısınız. Ancak elde olmayan nedenler sizi kısıtlayabilir. Özellikle baba ile ilgili sorunlar karşısında güçlü olmalısınız. Yine elinizdeki maddi kaynaklar konusunda riskli bir dönem. Acele ile alınmış kararlar zarar getirebilir. Yaratıcı alanda kendinizi ortaya koymak adına daha fazla çaba göstermeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız. Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istedikleri, sizin hayrınıza değil gibi. İyi niyetinizi fazla sergiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ocak 2018)
Küçük bir borcunuz olması bile canınızı çok sıkıyor. Oysa yakınlarınız için bunun bir önemi yok. Daha rahat yaşamanız için daha planlı olmanız gerektiğini biliyorsunuz ama uygulamakta zorlanıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ocak 2018)
İnsan hem ilginç, hem de kötü olabilir. İlginç kişilikler her zaman dikkatinizi çekiyor, onlara hemen sempati duyabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed