Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Aslında verimli fakat asabi durumunuzun oldukça gergin olduğu bir gündesiniz. Bugün sizin için birçok yeni şeyin başlangıcı olabilir. Bazı şeyleri farkedebilir ya da yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Önem verdiğiniz ve başkalarıyla anlaşmazlık içinde olduğunuz bir konu varsa bugün o konuda haklı çıktığınızı göreceksiniz. Bu durum önünüzde yeni imkanlar açabilir. Sizi sıkan bir konudan kurtulup, rahat nefes alabilirsiniz. Belki bu gibi bir durumun yol açacağı sinirsel boşalma, belki de size aptalca karşı çıkılmasından dolayı yaşayacağınız asabi gerilim, çok ileri seviyede olmasa da bağırıp, çağırmanıza sebep olabilir. Her durumda yorulmanızı ve yoğun fiziksel aktiviteler içinde olmanızı gerektiren bir dönemdesiniz. Günün ileri saatlerinde herşey son derece büyük bir ivme kazanacak ve bütün bu karışıklıklardan sıyrılacaksınız. Bir yolculuk yapmanız ihtimali de güçlüdür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Beklediğiniz bir haberi almanın mutluluğunu yaşayacağınız bugün genel olarak kendinizi iyi ve sağlıklı hissedeceksiniz. Enerjiniz ve gücünüz yerinde olacak. Yeni kararlar almak, girişimlerde bulunmak için kendinizi yeterli güce ve beceriye sahip hissedeceksiniz. Bugün sürprizlere hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Aşk hayatınızda adeta bulutların üzerinde gibisiniz. Maddi açıdan da problemleriniz bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
İş amaçlı bir gezi ya da eğitim programı olursa bugün, sizi biraz yorabilir. İşleriniz gayet rutin bile olsa biraz derinlemesine odaklanma gerektirecek. Ama biraz gayret size iş ve maddi konularda fayda sağlayacak gelişmelere vesile olabilir. Mutlu olaylar yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Sizin için önemli bir süreç. Arkadaşlarla olan duygusal bağlarınızı yenilemek, yeni organizasyonlarda verimli olmak adına daha fazla çaba gerekiyor. Değişen koşullara ayak uydurmalı ancak, geleceğe dönük umutlarınızda gerçekçi olmaktan uzaklaşmamalısınız. İş hayatından gelecek maddi beklentilerinizi büyütebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
İş konusunda inatlaştığınız birisiyle bugün, geçici de olsa bir barış imzalayacaksınız. Bu, işyerinizde birçok insanı rahatlatacak. Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil. Fakat siz ısrarla, yapıcı eleştirileri, suçlama gibi algılamaya devam ediyorsunuz. İş yaşamında zorlu bir dönem sizi bekliyor. Sarsılan itibarınızı yeniden kazanmak için çok çalışmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Maddi konulara ilişkin çalışmalarınızda yoğunluk yaşayacağınız bir gündesiniz. Beklediğiniz maddi kazanımları bugün elde edebilir ve gecikmiş ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Temmuz 2021)
Özellikle işinizle ilgili konular ya da acilen ilgilenmeniz gereken sorunlar zamanınızın büyük bir kısmını alabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed