Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Sınırlarınızı yeniden çizmeniz gerekecek ve herkesin ihtiyaçlarına tam olarak uyduğunuzdan emin olmanıza yardımcı olacak projeler içinde olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Kendinizi oldukça güçlü ve enerjik hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bugün yapmanız gereken işler olabilir. Bu işleri enerjinizi doğru kullanarak rahatlıkla halledebilirsiniz. Bugün akşam saatlerinde alacağınız bir haber ile kısa bir yolculuğa çıkma kararı alabilirsiniz. Sizinle birlikte gelmek isteyen bir yakınınızla ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Kartınız Emir... Dürüstlük anlayışınızın gereği olarak yalan söylemiyorsunuz. Size emir vermek isteyen patronlarınız bunu uygulayacağınızdan eminler. Kendinizi huzurlu bir güne hazırlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Siz tarzınızı yumuşattıkça eşinizle aranızdaki mesafeler azalıyor, bu pozitif tavırdan etkileniyor. Duyguların dile geldiği yakın arkadaş toplantıları her ikiniz için de gözlerdeki perdeyi aralayıp kıymet bilme etkisi yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Evlilik, ortaklaşa işler hayatınızda etkin olmaya başlıyor. Birtakım pazarlıkların öne çıkması ile gündeminiz hızla değişecek. Tek başına hareket etmeniz halinde kontrol dışı faktörler öne çıkabilir. Yanlış düşüncelerden sıyrılmalı, başkalarından görebileceğiniz desteklere açık olmalısınız. İkili ilişkiler ve eşle olabilecek sürtüşmelere karşı sağduyulu olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Kasım 2017)
İş hayatınızda karşınızdaki kişiler fazla anlayışlı değiller. Beklemediğiniz bir engel sizi umutsuzluğa düşürebilir. Bir çok önemli gelişme oluyor ve siz kendinizi bunların dışında tutuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Bitirdiğiniz bir ilişkiniz yeniden gündeme gelebilir. Bu durum sizi derinden etkilese bile oldukça güçlü bir yapıya sahip olduğunuz için bu durumun üstesinden kolayca gelebileceksiniz. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Maddi konulara arzulu yaklaşımlar gösterebileceğiniz bir gün. Ayaklarınız yere basmasına rağmen aldatılma tehlikesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Kasım 2017)
Bazı ilişkilerinizde duygusal alışverişlerinizi doğru dengelemeniz gerekiyor. Kendinizi kısmen sorumlu hissettiğiniz ilişkilerde, büyük sorumluluklar almak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed