Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Ortam değişikliği ya da çevre değiştirmek kariyerinizde veya iş hayatınızda ilerlemenin anahtar kelimeleri olabilir. Bu durumun siz de farkındaysanız, bavulunuzu yapmaya başlasanız yerinde olur. Belli bir konuya yaklaşımınız çevrenizdeki kişilerden kabul görmeyebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mart 2021)
Bu dönem hayatınızda risk almak istemediğiniz, evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Sizin için en güvenli olan seçenek ne ise onu tercih ediyorsunuz. Eğer duygusal ve profesyonel bir atılım yapmak üzereyseniz bunun artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplamalısınız. Bugün sürprizi bol bir davet alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Harekete geçemediğiniz durumlar olabilir. Özellikle de aşk hayatınızda zor kişiyi oynuyor olsanız da bu hem kendinize hem partnerinize yaptığınız haksızlık.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Sıcak kanlı ilişkiler kurarak çevrenize güven aşılıyorsunuz. Herkes en ufak sorununu size aktarıyor. Ancak bu durum ileride ruh sağlığınızın bozulmasına neden olabilir. Aşk hayatınız çok durgun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Ortaklıklar ve parasal sorunlar sizi meşgul ediyor. Aradığınız maddi desteği bulmanıza rağmen temkinli olmalısınız. Zira ortak harcamalarınız sizin dışınızda gelişecektir. Finansal alanda aradığınız güven bu dönem sizi tatmin etmeyecektir. Özellikle borç alacak konularında dalgalanmalar öne çıkıyor. Duygusal yakınlıklarınızda esnek olmaya çalışmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mart 2021)
Kendinizi beğeniyorsunuz. İş hayatına özgü becerileriniz var. İşin ritminin gerisinde kaldığınız durumlarda, bu beğeniyi en aza indirmeniz yararlı olabilir. Birkaç günlük iş yolculuğundan biraz kafa karışıklığı ile dönebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mart 2021)
Her dediğinizin ve istediğinizin sevdiğiniz kişi tarafından yerine getiriliyor olması dikkate değer bir durum. Ancak yaşamın biraz da aldığın kadarını vermeyi de bilmek olduğunu da belirtmekte fayda var. O kadar da hayırsız olmadığınız göstermenin zamanı da geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mart 2021)
Geçen sıkıntılı döneminizde aldığınız desteklerle, bugünleri daha salim bir kafayla geçirebiliyorsunuz. Bugünlerde maddi durumunuzda endişe duyulacak bir şey görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mart 2021)
Bu akşam yaşanacak olası bir tartışmada tarafsız davranmanız çıkarınıza olacak. İlginç fikirlerinizin insanları gereceği bir tartışmadan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed