Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Aşırı duygusallığınızı bir kenara bırakmalısınız. Genel ilişkileriniz ve özel yaşamınız hareketlenecektir. Olaylar aniden karşınıza çıkabilir, bu nedenle heyecanınızı kontrol etmesini öğrenmeniz gerekecek. Düşündüklerinizi ve yapmak istediklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz bir dönemdesiniz, yanlız kararsız kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Hayatınızı düzene sokmak için çok çaba sarf ediyorsunuz. Son günlerde bu çabalarınızın sonucunu görmeye başladınız. Özellikle ailenizle aranızda olan sorunları halletmek açısından önemli adımlar attınız. Bugün akşam saatlerinde sizin için olumlu olacak bir davete katılabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Kartınız Alfa... Hayatınızı yeniliklere göre sağlamaya çalışıyorsunuz. Enerjiniz pozitif yönde oldukça yüksek, eğlenmeyi hedef seçmişsiniz adeta. Davetlerde aranılan kişisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Samimi olmayan ilişkilere aşırı tepki gösteriyorsunuz. Beğenmediğiniz ortamlardan uzaklaşmak sizin elinizde. Sevdiğinizle birlikte çıkacağınız seyahat sırasında yeni dostlar edinecek ve keyif alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Duygusal olarak daha rahat ve güvenli bir tutum içindesiniz. Ay burcunuzda iken yeteri kadar somut girişimler yaptınız. Maddi manevi güvenlik ihtiyacınıza öncelik verdiğiniz bu günleri biraz geri planda tutmalı, duygusal ilişkilerin size getireceği keyiflere yer açmalısınız. Doğa ile bütünleşmek, sevdiklerinize yakın olmaktan hoşnutluk duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Bugünlerde sorunlarınızla ilgili büyük bir kalabalığınız olacak. Size çok söz düşebilir. İş yaşamınızda işlere tümüyle odaklanmanızı engelleyen bir şeyler var. Bunu keşfedip adını koymanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Kararlarda ilk kişi olma eğilimi barındırıyorsunuz. Bu konuda ortak hareket etmeniz, muhtemel gelişmeleri olumlu bir hale getirebilir. İş yerinde uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz bir hak, fazla ciddiye almadığınız ve alışkanlığa dönüşmüş bir özelliğiniz nedeniyle kaybedilmek üzere.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Çok yakınlarınızla her şeyinizi paylaşıyorsunuz ama biraz daha uzak çevreniz neredeyse sizi cimri olarak kabul ediyor. Gönlünüzden geçen bonkörlüğü pratiğe yansıtırsanız daha çok sevileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (24 Eylül 2020)
Aşırı çalışmanın size iyi geldiğini düşünseniz de sağlığınızın bundan negatif etkilenebileceğini göz ardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed